Bugün

Yanan araçtan tek sağlam kalan Stanley Termos oldu: Stanley'den kadına yeni araç jesti

Genç bir kadın sosyal medya hesabından arabasının yandığı ancak ‘Stanley’ marka termosunun içerisinde bulunan buzların erimediğini gösteren video yayınladı. Videoyu gören ‘Stanley’ ekibinden kadının videosuna cevap gecikmedi.

20 Kasım 2023 - 16:40
Güncelleme: 03 Aralık 2023 - 12:40
TAKİP ETTAKİP ET

Aracı yanan Danielle isimli kadının sosyal medyada paylaştığı video ve sonrasında yaşananlar gündem oldu. Kadın elinde tuttuğu ‘ Stanley’ marka termosunu ve arabasının yanmış halini videoya çekerek, termosun içerisindeki buzların erimediğini gösterdi. Termosun sağlamlığını gösteren kadına Stanley ekibinden ise cevap gecikmedi.

“ARACINI YENİSİYLE DEĞİŞTİRMEK İSTERİZ”

Stanley’nin Başkanı Terrence Riley bir video paylaşarak, bu videonun ürünleri için sağlam bir örnek oluşturduğunu ve yanan aracın yenisini almak istediklerini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Merhaba Danielle. Benim adım Terrence Riley. Ben Stanley’nin başkanıyım. Hepimiz videonu gördük, vay canına! Büyük talihsizlik. Hepimiz güvende olduğun için gerçekten mutluyuz. Videoyu paylaştığın için teşekkürler çünkü vay canına! Stanley’nin nasıl olduğunu gerçekten gösteriyor. Stanleylerimiz ömür boyu kullanılmak için tasarlanmıştır. Çünkü senin yaşadıkların… Ürünlerimiz için daha iyi bir örnek düşünemezdim. Güvende olduğun için mutluyuz. Sana Stanley ürünleri göndermemiz gerektiğini söyleyen birçok yorum gördüm. Biz sana biraz Stanley göndereceğiz. Ama bir şey daha var. Bunu daha önce hiç yapmadık. Ve muhtemelen de bir daha asla yapmayacağız ama aracınızı da yenisiyle değiştirmek isteriz. Stanley ekibi olarak seninleyiz. Aracınızı gerçekten yenilemek istiyoruz. Bu yüzden ayrıntılar için DM’ni kontrol et lütfen, teşekkürler. Güvende ol, selamlar.”