2024 yılının hikayesi daha yeni başlarken, şubat ayının ilk yolculuğuna da bugün çıktık! Şubat ayı yenilikçiliği ile ön planda olsa da her bir burç günlük olarak değişiklik gösterebilir.

Kişisel sınırlarını zorlayacak olanlardan enerjisi tavan yapanlara, duygusallık gösterenlerden hırslı olması gerekenlere kadar 12 burcun 1 Şubat 2024 tarihli günlük burç yorumlarını paylaştık!

Gunluk Burc Yorumlari 2

Not: Tüm yorumları Güneş ve yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

1 Şubat Koç Burcu

Gunluk Burc Koc

Elde edemeyeceğiniz bir şeyin halini kuruyor olabilirsiniz. Fakat bu süreci daha üretken olarak kullanabilir üzerinde düşündüğünüz bir fikri hayata geçirebilirsiniz.

Pratik adımlar ve planlamalar söz konusu olabilir. Tüm bunları hayal gücünüzle birleştirerek kendinizi dahi şaşırtabilirsiniz!

Olumlu yönünüzün ortaya çıkacağı bugünde yeni ve heyecan verici insanlarla eğlenebilirsiniz.

Bazı insanlar sizi yanlış anlayabilir. Bu noktada ikili ilişkileriniz konusunda gerginliğinizi kontrol etmek isteyebilirsiniz.

1 Şubat Boğa Burcu

Gunluk Burc Boga

Bugün, diğer insanların size veya başkalarına nasıl davranacakları konusunda tahminlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Aniden gelişen bir olay ve haber karşısında kimin nasıl tepki vereceğini tahmin edemezsiniz.

Etrafınızdaki insanların aşırı tepki verdiğini hissedebilirsiniz. Fakat bu onun makul tepkisi olabilir. Yaşamınız hakkında yarattığınız resme diğer insanların uymaması konusunda endişelenmeyi bırakmalısınız. Gerçeklik, ona biçtiğiniz kalıplardan daha ilginç olabilir.

1 Şubat İkizler Burcu

Gunluk Burc Ikizler

Eski ilişkinize taze bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor olabilirsiniz. Bu geçiş sizin için biraz sarsıcı olabilir. Fakat çok daha iyiye gideceğini bugün açıkça görebilirsiniz. Vazgeçmek zorunda kaldığınız hayaller birdenbire tekrar mümkün görünebilir!

Eğer halihazırda bir ilişkideyseniz, partnerinizle bir araya gelerek ilişkinize heyecan katmanın birkaç yolunu düşünebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlama noktasında olanlar ise bazı ufak taktikler araştırabilirler…

1 Şubat Yengeç Burcu

Gunluk Burc Yengec

Dedikodular kulaktan kulağa yayılarak büyür. Eğer bugün kendiniz hakkında iddia edilen bir bilgi duyarsanız, şaşırmayın! Bunu öğrendiğinizde gerçeği ortaya koymanız en iyisi olacaktır. Engellemediğiniz takdirde bu iddia büyük yalanlarla dolu bir hikâyeye dönüşebilir, dikkatli olun!

Bugün ilgi odağı olmayı daha çok sevip isteyebilirsiniz. Fakat bunu gerçekten içten gelerek yapmanızda fayda var.

1 Şubat Aslan Burcu

Gunluk Burc Aslan

Bugün yeni bir arkadaş, bir iş bağlantısı veya aşk arıyor olabilirsiniz. Hiç merak etmeyin, bu konuda fırsatınız bol olacak. Biraz çekingen olduğunuz biriyle konuşmayı başlatmanın tam zamanı! Onlar da ilk adımı atmanızı bekliyor.

Güçlü bir özsaygıya sahipsiniz. Bu nedenle bu kişiye doğru adım atmanız, göz teması kurmanız veya ufak bir konuşma başlatmanız yardımcı olacaktır. Sizin özgüveniniz ve çekiciliğinizden etkilenebilirler…

1 Şubat Başak Burcu

Gunluk Burc Basak

İlginç bir sosyal etkinlik daveti alabilirsiniz. Bu katılımınız ilerleyen zamanlar için bir başlangıç olabilir ve daha fazla sosyal etkinliğe yol açabilir. Fakat daveti kabul etmeden önce gerekli zamanınız olduğundan emin olmalısınız. Son dakikada iptal etmek iyi bir izlenim olmayabilir.

Bugün popülerliğinizde bir artış yaşansa da ruh haliniz daha içsel ve sakin olabilir. Eski projeleriniz ve işleriniz üzerine düşünmek, onları halletmek için iyi bir zamandasınız.

1 Şubat Terazi Burcu

Gunluk Burc Terazi

Korktuğunuz bir konunun bugün ortaya çıkabilir. Fakat bu endişelenecek bir şeyiniz olmadığını gösterecek. Günün erken saatlerinde gerginliğiniz azalacak ve günün geri kalanında neşeli olacaksınız.

Birkaç davet veya üst düzeyden gelen birkaç istek alabilirsiniz. Son birkaç aydır üzerinde çalıştığınız bir şeyin size giderek yaklaştığını bugün fark edebilirsiniz.

Maddi konularda biraz gecikme yaşayabilirsiniz. Ödemeleriniz planladığınız şekilde gerçekleşmeyebilir.

1 Şubat Akrep Burcu

Gunluk Burc Akrep

Son zamanlarda aktivitelerinizin sıradanlığına alışmak için kendinize izin veriyorsunuz. Konfor alanınızdan çıkmadan, otomatik pilotta yaşamaya tehlikeli bir şekilde yaklaşıyor gibi duruyorsunuz.

Bugün kendinize hatırlatmanız gereken şey, gücün sizin elinizde olduğu… Bunun en iyi yolu ise birkaç değişiklik yapmaktan geçiyor. Sadece işinizden eve yeni bir yoldan gitmeye karar vermeniz bile, iyi bir başlangıç olabilir!

Fedakar anne! Karton toplayarak bir avukat, bir mühendis yetiştiriyor Fedakar anne! Karton toplayarak bir avukat, bir mühendis yetiştiriyor

1 Şubat Yay Burcu

Gunluk Burc Yay

Bugün kalabalık bir ortamda bulunmak sizi pek rahat hissettirmeyebilir. Yapmanız gereken şey, kendi başınıza kalıp fikirlerinizin dalmasına izin vermek olmalı. Eğer yeterli zamanınız varsa, kendinizle ilgili son derece önemli gerçeklere ulaşabilirsiniz.

Kendinizle ve hayatınızla alakalı derin konulara girerek gerçekten nasıl hissettiğinizi anlamak için zaman tanımalısınız.

Çok uzun zamandır ertelediğiniz, hayatınızda ele almanız gereken önemli bir konu var. Bugün onunla başa çıkma günündesiniz.

1 Şubat Oğlak Burcu

Gunluk Burc Oglak

İnsanların yüzünde tebessüm oluşturmayı seviyor olabilirsiniz. Fakat bugün ve tabii ki her gün başkalarını mutlu etmeye çalışırsanız, kendinizi mutlu etmek için elinizde bir şey kalmaz.

Bugün, enerjinizin tamamını kendi meseleleriniz ve endişeleriniz için ayırın. Bunu başkalarının sizin bencil olduğunuzu düşünmesinden endişe etmeden yapmanızda fayda var. Ara sıra kendinizi öncelik yapmakta bir sakınca olmadığının farkına varmalısınız.

1 Şubat Kova Burcu

Gunluk Burc Kova

Günler, haftalar ve aylar boyunca rutininizi sürdürmüş ve birçok şeyi akışa bırakmış olabilirsiniz. Ancak kendinize daha fazlasını borçlu olduğunuzu unutmamalısınız.

Bugün kendinizi zorlamak için elinizden geleni yapın. Yeni bir spor veya hobi deneyin. Kendinize engeller koyun ve gelişmenizi ne kadar hızlı etkileyebileceğini görün!

1 Şubat Balık Burcu

Gunluk Burc Balik

Seçeneklere sahip olmayı seviyor olabilirsiniz. Fakat bugün seçenekler o kadar fazla ki, kendinizi hepsinden bunalmış hissedebilirsiniz. Panik yapmamaya gayret gösterin.

Birilerinin size karşı sabrını kaybetmeye başladığını düşünüyor olabilirsiniz, bu konuda acele karar vermeyin. Yeni gerçekler ortaya çıkabilir. Bugün zamanınızı iyi kullanın ve tüm seçeneklerinize uzun bir bakış atın. Tam olarak ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Muhabir: Duygu Tekin