Antalya Valisi Hulusi Şahin 19 Mayıs’ı gökyüzünde kutladı Antalya Valisi Hulusi Şahin 19 Mayıs’ı gökyüzünde kutladı

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) Gemlik Serbest Bölge-Gemlik kavşakları 0-2. kilometrelerinde yol yapım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatıldığından ulaşım 2 şeritten sağlanıyor. TAG Otoyolu'nun Serbest Bölge-Mersin kavşakları 0-1. kilometrelerinde yol yapım çalışması sebebiyle sağ şerit trafiğe kapatıldığından ulaşım sol şeritten devam ediyor.

SEFERİHİSAR-KUŞADASI İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILACAK!

Seferihisar-Kuşadası yolunun 22-41. kilometrelerinde Efes 2024 Tatbikatı dolayısıyla 30 Mayıs'a kadar 09.00-23.00 saatlerinde yol aralıklarla trafiğe kapatılacak, ulaşım Seferihisar-Karakoç yolu üzerinden sürdürülecek.

MUDURNU-BOLU İSTİKAMETİNDE KÖPRÜ YAPIM ÇALIŞMASI VAR

Mudurnu-Bolu yolunun 46-48. kilometrelerinde köprü yapım çalışmaları nedeniyle yol her iki yönde trafiğe kapatıldığından ulaşım servis yolundan iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

TEKİRDAĞ-MURATLI İSTİKAMETİNDE ÜSTYAPI ÇALIŞMASI YAPILIYOR

Tekirdağ-Muratlı yolunun 24-27. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım tek şeritten gidiş geliş olarak devam ediyor.

DENİZLİ-SERİNHİSAR YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Denizli-Serinhisar yolunun 22-24. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

KUMLUCA-KEMER-ANTALYA İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Kumluca-Kemer-Antalya yolu üzerindeki tünellerde bakım onarım çalışmaları dolayısıyla 09.00-17.00 saatlerinde (hafta sonu hariç) her iki istikamette bir şerit trafiğe kapatılacak, ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak.

ELAZIĞ-MALATYA İSTİKAMETİNDE ULAŞIM KONTROLLU İLERLİYOR

Tavşanlı-Emet yolunun 38-42. kilometrelerinde yol yapım, Elazığ-Malatya yolunun 26-27. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle söz konusu kesimlerde ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

BEŞİKDÜZÜ-TRABZON İSTİKAMETİNDE TEMİZLİK YAPILIYOR

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 0-57. kilometrelerinde yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması dolayısıyla, 08.00-18.00 saatlerinde, ulaşım her iki yönde tek şeritten ve kontrollü sağlanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ