Kurban bayramı tatili nedeniyle KGM sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler, 15 Haziran cumartesi saat 00:00' dan başlayarak 24 Haziran Pazartesi günü saat 07:00' a kadar ücretsiz olacaktır.

KEŞAN-GELİBOLU İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Keşan-Gelibolu-Eceabat yolunun 62-65. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

MANİSA-TURGUTLU İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇALIŞMASI VAR

Manisa-Turgutlu yolunun 6-16. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak ilerliyor.

ERMENEK-MUT YOLUNDA TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT

Ermenek-Mut yolunun 10-30. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

MENGEN-YENİÇAĞA İSTİKAMETİNE TRAFİĞE KAPATILDI

Mengen-Yeniçağa yolunun 24. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Yeniçağa-Mengen istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanıyor.

AYDINCIK-SİLİFKE YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Aydıncık-Silifke yolunun 54-57. kilometreleri arasında (Taşucu-Boğsak Mevkiileri arası) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

KAYSERİ-NİĞDE YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI VAR

Kayseri-Niğde yolunun 24-28. kilometreleri arasında yol yapım çalışması olduğundan ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

OSMANCIK-İSKİLİP YOLUNA DİKKAT!

Osmancık-İskilip yolunun 30-31. kilometreleri arasında yol gövdesinde oturma nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor. 

AKSEKİ-ALACABEL YOLUNA ÇALIŞMA VAR!

Akseki-Alacabel yolunun 22-24. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

ELAZIĞ-DİYARBAKIR YOLUNDA KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIMI SÜRÜYOR

Elazığ-Diyarbakır İl Sınırı-Diyarbakır yolunun 51-53. kilometreleri arasında köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor. 

Kaynak: HABER MERKEZİ