TEM Otoyolunun Ispartakule Köprülü Kavşağı Güney taşıma yolu (Ankara istikameti) Otoyol çıkış kolunda Derz yenileme çalışmaları nedeniyle Otoyol çıkış kolundaki köprüde şerit daraltması yapılacak.

AYDIN-DENİZLİ OTOYOLUNDA ENERJİ HATTI YAPILIYOR

Aydın-Denizli Otoyolunun Kumkısık Kavşağı-Pamukkale Kavşağı, 4- 5. kilometreleri arasında enerji iletim hattı yapım çalışmaları nedeniyle 23.05.2024-25.05.2024 tarihleri arasında ulaşım her iki yönde kontrollü ilerleyecek.

ANKARA ÇEVRE OTOYOLU TRAFİĞE KAPATILDI

Ankara Çevre Otoyolunun 8-9. kilometreleri arasında yer alan Karataş Viyadüğünün Çankaya Kavşağı istikameti genleşme derzi değişimi nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak. (24.04.2024-24.05.2024)

ANAMUR-AYDINCIK YOLUNDA HEYELAN ÖNLEME ÇALIŞMASI VAR

Anamur-Aydıncık yolunun 44-45. kilometreleri arasında heyelan önleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü ilerliyor.

NEVŞEHİR-ÜRGÜP-KAYSERİ YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-25. kilometreleri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor. 

BEŞİKDÜZÜ-TRABZON YOLUNDA BAKIM ÇALIŞMASI VAR

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 47. kilometresinde bulunan Beşirli Tünelinin, bölünmüş yolun her iki istikametindeki tüplerinde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 24.05.2024 günü, 08:00-17:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü ilerliyor.

FETHİYE-SEYDİKEMER-KAŞ İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

KÜTAHYA-ESKİŞEHİR İSTİKAMETİNDE ULAŞIM İKİYE BÖLÜNDÜ

Kütahya-Eskişehir yolunun (Kütahya Porselen A.Ş. Fabrikası Mevkii) 31. kilometresinde yapılacak olan menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

KARABÜK-KASTAMONU İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. 

ŞEBİNKARAHİSAR-ALUCRA YOLUNA DİKKAT!

Şebinkarahisar-Alucra yolunun 20.km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ