6 Şubat Salı günü, Antalya’nın Manavgat ilçesinde 2 farklı trafik kazası yaşandı. 3 kişinin yaralandığı trafik kazalarında, araçlarda maddi hasar oluşurken, can kaybı yaşanmaması en büyük teselli oldu.

Tarife ve fiyat listesi bulundurmayan işletmelere ceza yağdı! Tarife ve fiyat listesi bulundurmayan işletmelere ceza yağdı!

KAZA YAPTIRDI, YARDIMINA KOŞTU

Manavgat ilçesinde yaşanan ilk kazanın adresi Kavaklı Mahallesi oldu. 6522 sokakta meydana gelen kazada Veli Demircan’ın kullandığı motosiklet, aniden yola fırlayan çocuğa çarpmamak için ani manevra yaparak orta refüje savruldu. Güvenlik kamerasına saniye saniyesine yansıyan kazada, motosikletin devrilmesiyle yere düşerek yaralanan motosiklet sürücüsünün yardımına ilk koşan yola fırlayarak kazaya sebep olan çocuk oldu. Küçük çocuk, yaralı sürücünün başının altına elini koyarak kucakladığı ve bir an olsun yanından ayrılmadığı görülürken, durumunun iyi olduğu gözlenen motosiklet sürücüsü Veli Demircan, sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

İlçedeki ikin kaza ise Kasaplar Mahallesi’nde yaşandı. 8513 sokakta meydana gelen kazada, Aziz Tuncel’in kullandığı motosiklet ile Emin Öz’ün kullandığı hafif ticari araçla çarpıştı. Yaşanan trafik kazasında, yaralanan motosiklet sürücüsü Aziz Tuncel ve motosiklette yolcu olarak bulunan Ümmühani Tuncel 112 sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: İHA