Turizmin başkenti olan Antalya’nın yeni sezon hazırlıkları sürat kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kemer’de gerçekleşecek tanıtım faaliyetleri kapsamında 600 tur operatörü temsilcisi Kemer’de ağırlanacak.

600 TUR OPERATÖRÜ MAYISTA KEMER’E GELİYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun girişimleriyle lüks otel sahibi Sabir Mizam ile tanıtım anlaşması imzalandı. Kemer Belediyesi ve anlaşılan otel ile organize edilecek program kapsamında 600 tur operatörü temsilcisi Mayıs ayında Kemer’de ağırlanacak. Programda, turizmde yaşanan gelişmeler, tanıtım faaliyetleri, yapılacak olan projeler hakkında tur operatörleri temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunulacak.

Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü görevinden ayrıldı Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü görevinden ayrıldı

FİKİR ALIŞVERİŞLERİ

Program öncesinde Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkan Vekili Cansın Efir’i ziyaret etti.  Ziyarette, Mayıs ayında yapılacak olan program öncesinde yapılacaklar ve izlenilecek yol haritaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: Kemer Belediyesi-Bülten