Bugün içsel bir yolculuk yapacak olanlardan yeni sosyal etkinliklere katılacak olanlara kadar çeşitli konular gündemde olacak! İşte, 12 burcun gününü nasıl geçireceklerine dair detaylar...

7 Şubat Koç Burcu Yorumu

7 Subat Koc-1

Kariyeriniz, iş hayatınızla alakalı şaşırtıcı bir duyuru alabilirsiniz. Bu duyum, yeni bir pozisyon veya ödül gibi olumlu bir konu üzerine olabilir, bizden söylemesi!

Bugün geçmişi geride bırakmak konusunda daha kararlı olacaksınız gibi duruyor Gelecekte sizi neyin beklediğinizi bilmeseniz dahi bu sürpriz bilinmeyeni kabul etmeye hazırsınız…

7 Şubat Boğa Burcu Yorumu

7 Subat Boga

Şubat ayının ilk haftasının teması olan seyahat ve eğitimi ilerletme konuları bugün de sizin için gündemde. Bu konular üzerine heyecan verici konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bir hayalinizi gerçekleştirmeye hazır ve nazırsınız. Ani harekete geçme tavrınızla etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Sizi bekleyen bir yolculuk var ve bu konuda kendinize oldukça güveniyorsunuz!

7 Şubat İkizler Burcu Yorumu

7 Subat Aslan

Sahip olduğunuz mülklerle ilgili idealleriniz ve yaşam alanınızla alakalı sınırlarınız bugün uyumlu bir şekilde değişiklik gösterebilir.

Sıcak hava gidiyor, dondurucu soğuk geliyor! Türkiye, buz kesecek. Mart ayına dikkat… Sıcak hava gidiyor, dondurucu soğuk geliyor! Türkiye, buz kesecek. Mart ayına dikkat…

Eğer devam eden finansal anlaşmalarınız veya diğer müzakereleriniz var ise bunların tamamlanması için daha fazla zaman ve bilgi gerekebilir. Şartların net olarak belirtilmediği bir sözleşmeyi yeniden başlamak için iptal edebilirsiniz.

7 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

7 Subat Yengec

Bugün arkadaşlık, aile ve romantik ilişkilerinize canlılık katacak bir enerjiye sahipsiniz! Yakın dostlarınız veya partnerinizi sizi lüks, romantik ya da garip fakat keyifli bir şeyle şaşırtabilir.

Bir hayaliniz gerçekleşebilir veya gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Bu gerçekleşme düşündüğünüz gibi olmasa da sizi hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde gelişecek.

7 Şubat Aslan Burcu Yorumu

7 Subat Aslan

İş birliği yaptığınız insanlara karşı ufak da olsa bir tedirginliğiniz varsa, bugün onlara ne kadar güvenebileceğinizi görmek sizi hoş bir şekilde şaşırtacak!

Sorumluluk veya hedeflerinizi paylaştığınız insanlar, bugün üzerinizden iş yükünü almak için devreye girebilir; moralinizi yükseltebilirler.

7 Şubat Başak Burcu Yorumu

7 Subat Basak

Bugün romantik jestlerle karşılaşma günündesiniz. Siz de partnerinize bir jest yapacak olabilirsiniz. Hayal gücünüzün tadını çıkarın.

Bugün rahatsız olduğunuz bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Memnuniyetsizliğinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın. Yapabileceklerinize odaklanıp parasal konularda nasıl yükselebilirsiniz, bunun yollarını araştırın.

7 Şubat Terazi Burcu Yorumu

7 Subat Terazi

Son zamanlarda yaşam alanınızı incelemeye fırsatınız oldu mu? Belki de evinizi biriken ve artık kullanmadığınız eşyalardan arındırma zamanı gelmiştir.

Dolap, köşe ve yatağınızın altındakileri düzenleyip temizlemek için içinizde bir dürtü hissedeceğiniz gündesiniz. Unutulmuş gibi görünen şeylere veda ederek stresinizi azaltabilir ve sağlığınıza da destek olabilirsiniz.,

7 Şubat Akrep Burcu Yorumu

7 Subat Akrep

Romantik ve ilginç sürprizler günü! Sosyal medyanızda yeni bağlantılar kurmaya müsaitsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın veya partnerinizin yeni ve ilgi çekici bir yanına ilk defa tanık olabilirsiniz.

Bugün, biraz hayalperest olabilir biraz da gizeme kapılmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde heyecan verici bir hikâye olabilecek buluşmaya gidebilirsiniz.

7 Şubat Yay Burcu Yorumu

7 Subat Yay

Hayallerinizde ev, aile yaşamı ve kariyer ile özel hayatınızdaki beklentilerinizi gerçek hale getirmek için harekete geçtiğiniz bir gün olacak.

‘Ev’ olarak adlandırmak istediğiniz yerin konumu, türü, verdiği his ve yaşam tarzınız hakkında fikir değişikliklerine kapılabilirsiniz.

7 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

7 Subat Oglak

Bugün eğlenceli sosyal etkileşimler günündesiniz. Dürüstlüğünüz ve mizah anlayışınızla bugün katıldığınız toplu ortamların gözdesi olacaksınız.

Mars Oğlakta, Neptün ise Balık burcundayken sesinizde hipnotik bir etki yaşanabilir. İnsanlar sizin yönlendirmelerinize daha fazla kulak asabilirler. Bugün gezdiğiniz yerlerde kaybolma ihtimaliniz fazla olsa da bilinmeyen bir maceraya atılmak sizi daha fazla mutlu edecek!

7 Şubat Kova Burcu Yorumu

7 Subat Kova

İçinize yöneleceksiniz! Böylece sizi bugün ne tür sürprizler ya da beklenmedik durumlar karşılaşırsa karşılasın, bunlarla daha kolay başa çıkabileceksiniz.

Kendinizden başka hiçbir şeyi ve hiçbir kimseyi kontrol edemeyeceğinizin bilgeliğine erişeceksiniz. Bu ise sizi pişmanlık duymadan yaşamaya teşvik edecek.

7 Şubat Balık Burcu Yorumu

7 Subat Balik

Yeni bir şeyler denemeye açık olacağınız bir gündesiniz. Farklı sosyal çevrelerin düzenlediği etkinliklere ve buluşmalara katılma davetlerini kabul etmek konusunda çekinmeyin. Konuşma başlatmakta ise cesur olmalısınız.

Kendi bakış açınızdan çekinmeyin ve size göre doğru olanı söylemekten korkmayın. İnsanlar bu konuşmalarınıza bal arıları gibi çekilebilir!

Muhabir: Duygu Tekin