Gökyüzünün ve yıldızların etkisi her gün olduğu gibi bugün de üzerimizde! 8 Şubat 2024 günlük burç yorumları ile hangi burçlar şanslı olacak, hangileri dikkatli olmalı gibi aşk, iş ve sağlık konularını sizin için açıkladık! 

Gününüzü daha hazırlıklı ve bilinçli geçirmeniz için rehberşil edecek 8 Şubat günlük burç yorumları ve astrolojik öngörüler için sayfayı kaydırmaya devam edin...

8 Şubat Koç Burcu Yorumu

8 Subat Koc

Başka bir iş bulma zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz? Yepyeni ve taze kariyer fırsatları bugün sosyal bağlantılarınız aracılığıyla sizi bulabilir.

Eski arkadaşlarınızla iletişime geçin. Size geri dönmezlerse tekrar denemekten çekinmeyin. Sizin yoğunluğunuza alıştık oldukları için geri dönmeyecek olabilirler.

8 Şubat Boğa Burcu Yorumu

8 Subat Boga

Bugün partneriniz, desteğe ihtiyacı olduğunda size başvurup anlatabileceklerini ve bununla birlikte bundan suçluluk duymayacağını fark etmeye başlayacak.

Partnerinizin hayatında ilerlemesi ve hayallerine ulaşması için harcayacağı çaba ve yapacağı şeyleri hiçbir zaman alay konusu haline getirmeyeceğinizi bugün çok net hissettireceksiniz.

8 Şubat İkizler Burcu Yorumu

8 Subat Ikizler

İlginizi çeken bir iş pozisyonu ilan edilebilir ve bu ilanın oldukça aciliyeti olabilir. Eğer bu pozisyonla gerçekten ilgileniyorsanız, ne kadar çabuk başvurursanız, alınma ihtimalinizin de bir o kadar yüksek olacağını söylemeliyiz.

Kariyerinizde her zaman ortaya en iyisini koyma anlayışınız olsa da iyi sonuçlar almaya başlamadan önce birkaç kez sendeleyebilirsiniz. Bunun normal olduğunu ve sizi yolunuzdan ayıramayacağını fark edin.

8 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

8 Subat Yengec

Bugün başkalarına yardım etme konusunda daha eğilimli olabilirsiniz. Bu konudaki hevesinizin sizi hem toplumda hem de yer aldığınız sosyal topluluklarda değerli yapacağını bilin.

Bugün bir terfi ya da yeni bir pozisyon teklifi alma ihtimaliniz yüksek. Bu konuda ailenizin yüzde yüz arkanızda olacağını söyleyebiliriz. Aldığınız sorumluluğu hakkıyla yerine getireceğinizden hiç kimsenin şüphesi yok!

8 Şubat Aslan Burcu Yorumu

8 Subat Aslan

Birkaç ciddi sorumluluk ve söz verdiğiniz anlaşmaları üstlenseniz de şimdiye kadar bu işleri mevcut günlük hayat rutininiz içerisinde yapamadığınızın farkında olacağınız bir gün.

Öncelikle sakinleşmeli ve ardından bu işlere öncelik vermeniz gerekiyor. Acil olarak yapılması gerekenler ile bir başka güne kadar bekletilseler de olur dedikleriniz için ayrı ayrı bir liste yapın.

8 Şubat Başak Burcu Yorumu

8 Subat Basak

Bodrum sallandı! 3.0 şiddetinde deprem Bodrum sallandı! 3.0 şiddetinde deprem

Gayrimenkül veya finans durumları ile alakalı beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Çoğu durumda olduğu gibi bu konuda da az söylenen her zaman daha iyidir.

Bir profesyonelden daha iyi bir iş çıkarabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bunun için taktikle ilerlemenizde fayda var. Yanlış bir şey söyleyerek işi tamamen gerçi çekerek tepki göstermelerine sebebiyet verebilirsiniz.

8 Şubat Terazi Burcu Yorumu

8 Subat Terazi

Bugün, kendinize zaman tanımanızın tam zamanı. Zorlayıcı meselelerle karşılaşmanız mümkün. Bunları ne çok duygusal ne de duyarsız taraftan ele almamaya çalışın. Olabildiğince dengeli olun.

Çalıştığınız bir projede ilerleme kaydetmek, evinizle alakalı sorunlar ya da dekorasyon ile alakalı yaratıcı çözümler geliştirmek ve sevdiğiniz insanlarla samimi ve içten bir bağ kurmak için harika bir gün!

8 Şubat Akrep Burcu Yorumu

8 Subat Akrep

Şimdiye kadar kurduğunuz hayaller, planladığınız hedefler ve kişisel arzularınızı derinlemesine bir şekilde sorgulayacağınız bir gün.

Bugün ve takip eden birkaç gün boyunca hem algılama hem de ikna kabiliyetiniz yüksek olacak. Romantik, aile ya da arkadaşlık ilişkilerinizde var olan sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Sezginiz, bu sefer mantığınızın önüne geçecek.

8 Şubat Yay Burcu Yorumu

8 Subat Balik

Gezmeyi ve macerayı seven Yaylar, bugün alışılmışın dışına çıkarak yeni deneyimler yaşama arzusunda olabilirler. Kariyer ve finans konularında heyecanlı gelişmeler kapıda olabilir.

Yaşadığınız hayal kırıklıklarını geride bırakmak için tam zamanı! Sezgilerinize güvenmek içi harika bir gündesiniz. Yeteneklerinizi kullanmaya çalışın.

8 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

8 Subat Oglak

Omzunuzda taşıdığınız yüklerden yorulduysanız, onlardan kurtulup hafifleyeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur bir özellik göstereceksiniz.

Bugün sahip olduğunuz ayrı bir çekicilik var. Enerji ve çekiciliğiniz ile önemli başarılar elde edebilirsiniz!

8 Şubat Kova Günlük Burç Yorumu

8 Subat Kova

Yeni olasılıklar ve ihtimaller kapıda! Siz de bu kapının eşiğindesiniz ve içinden geçmeye hazırsınız. Bir projede engelle karşılaşan yakınınız veya iş arkadaşınız, yardımınızı isteyebilir.

Bu yardım sayesinde sahip olduğunuz fikirler üzerinde de harekete geçme şansı yakalayabilirsiniz.

8 Şubat Balık Günlük Burç Yorumu

8 Subat Balik-1

Hiç beklemediğiniz kadar stresli olabileceğiniz bir durumun içerisine girebilirsiniz. Bu durumda en sevdikleriniz ve favori akrabalarınızla bir arada olmayı es geçmeyin.

Yaşadığınız stres, duygusal ve fiziksel sağlık sorunlarına neden olabilir. Birçok şeyin üzerinden gelmekte zorlanıyorsanız, yaptığınız faaliyetleri biraz azaltabilirsiniz, bizden söylemesi…

Muhabir: Duygu Tekin