Adana’nın Seyhan ilçesinde dilenci olduğu öne sürülen iki kadın dilenmek için "yer" seçimi konusunda kavga etti. Kadının biri diğerine terliğini fırlattı diğeri ise çantayla vurarak karşılık verdi. Kavga anında yanlarında duran küçük çocuğa aldırmayan kadınların kavga anları bir vatandaşın kamerasına yansıdı.

DİLENCİLERİN 'BENİM YERİME NEDEN GELİYORSUN' KAVGASI!

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda trafik ışıklarında dilencilik yaptığı öne sürülen iki kadın "yer" kavgası nedeniyle tartıştı. Tartışan kadınlar ara sokağa geldi. Kadınlardan biri diğerine "Benim yerime neden geliyorsun, herkesin yeri belli" diye bağırdı. Bunun üzerine iki kadın yanlarında çocuk olmasına rağmen kavga etmeye başladı.

DİLENCİ KADINLAR ÇOCUĞA ALDIRIŞ ETMEDEN DÖVÜŞTÜLER 

Kadınlardan biri diğerine çanta ile vururken, diğeri de ayağındaki terliği çıkartıp vurmaya başladı. Bu sırada kavgayı gören bir erkek de kadınları ayırmak için olay yerine geldi. Ancak erkeğin araya girmesine rağmen kadınlar kavgaya devam etti. Kadının biri diğerine terliğini fırlattı, şans eseri terlik kadının kafasını sıyırdı. Çocuk ise kavga anında donup kaldı. Bu anlar saniye saniye görüntülendi.

Kaynak: İHA