Adana'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir genç yoldan geçmekte olan kadın sürcünün kaputuna yaslandı ve dehşet şaçtı. Kadının çığlıklarını duyan çevredeki vatandaşlar, olaya müdahle edip şahsı arabadan uzaklaştırıken, yaşananlar dehşet anları ise kameralara yansıdı. 

Burdur’da saldırgan genç tutuklandı Burdur’da saldırgan genç tutuklandı

SÜRÜCÜLERİ RAHATSIZ EDİYORDU  

Olay Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Saydam Caddesinde meydana geldi. İddiaya göre madde bağımlısı bir genç yoldan geçen araç sürücülerini rahatsız etmeye başladı. 

KADININ SÜRÜCÜNÜN KAPUTUNA YASLANDI

Bir süre sonra ise madde bağımlısının bulunduğu caddeden geçen bir kadın sürücü, seyir halindeyken madde bağımlısı bir anda sürücünün kaputunun üzerine madde bağımlısı genç yatıp, asıldı. 

ÇEVREDEKİLER KADININ ÇIĞLIKLARINI DUYDU

Çok korkan kadın çığlık atmaya başladı. Çevredeki vatandaşlar kadının çığlığı üzerine şahsı otomobilin kaputunun üzerinden almak istedi. Ancak madde bağımlısı bir süre hareket halindeki otomobilin üzerine gitmeye devam etti. 

OTOMOBİLE VURARAK ZARAR VERDİ 

Dehşet anlarına şahit olan kadın ise çığlıklar atarak yoluna devam etti. Çevredeki vatandaşların müdahalesiyle otomobilin üzerinden inen şahıs bu kez de otomobile vurarak zarar verdi. 

O ANLAR SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ 

Bir süre sonra olay yerinden ayrılan şahıs, arkasına bakmadan yoluna devam ederken yaşanan bu anlar ise kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Polis şimdi her yerde bu madde bağımlısı olduğu iddia edilen şahsı arıyor. 
                           
 

Kaynak: İHA