Adana’da sabah saatlerinde sulama kenarı etrafında yürüyüş yapan kadın bir anda dengesini kaybetti ve sulama kanalına düştü. Korku dolu o anlara şahit olan vatandaşlar hiç düşünmeden kanala atladı ve kadını kurtardı. Olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

KANALA DÜŞEN KADINI VATANDAŞLAR KURTARDI 

Olay Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, 30 yaşındaki Tezcan Kanal sabah saatlerinde kanalın etrafından yürüyüş yaparken bilinmeyen bir sebepten ötürü dengesini kaybetti ve sulama kanalına düştü. Kanala düşen kadın bir anda suyun içinde sürüklenmeye başladı. 

Antalya'da suç makinesi baba-oğul yakalandı! Serik ve Taşağıl'da işletmeleri varmış Antalya'da suç makinesi baba-oğul yakalandı! Serik ve Taşağıl'da işletmeleri varmış

HİÇ DÜŞÜNMEDEN KANALA ATLADI 

Kanala düşen kadını gören çevredeki vatandaşlar ise hiç düşünmeden kanala atlayarak kadını kurtarmak için mücadele etti. Vatandaşlar genç kadını kanal kenarına kadar sürükledi. Daha sonra ise kanal kenarındaki vatandaşların da yardımıyla kadın sulama kanalından çıkartıldı. Olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 


                                    
 

Kaynak: İHA