Adana’nın Seyhan ilçesinde 3 kişilik bir grubun içinde bulunan iki kişi bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışmaya başladı. Tartışma bir anda alevlenip, kavgaya dönüşünce araya girmeye çalışan kişi bayılana kadar dövüldü. Aldığı darbeden dolayı bayılan adamı yolun kenarına kadar sürükleyip, kaçtılar. 

KAVGADA ALDIĞI DARBE SONUCU BAYILDI

Olay, geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, sokakta tartışan 3 kişiden 2’si bir anda tekme tokat kavga etmeye başladı. Bunun üzerine kavgaya karışan şahıslardan birisi ise kavgada aldığı darbeden dolayı bayıldı. 

SÜRÜKLEYEREK YOLUN KENARINA BIRAKTI

Şahsın bayılması üzerine kavgaya karışan diğer kişi, bayılttığı adamı sürükleyerek yol kenarına bıraktı. Bu sırada kavgaya karışmayan diğer şahıs ise bir yandan bayılan kişiye bakmaya çalıştı, bir yandan da olay yerinden ayrılmaya çalıştı.  

MOTOSİKLETİNE BİNİP KAÇTI

Kavga seslerini duyan çevredeki vatandaşlar 112 Çağrı Merkezlerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Kavga ettiği kişiyi bayıltana kadar döven adam, polis aracının geldiğini görünce motosikletine binip, kaçarak hızlıca olay yerinden uzaklaştı. 

POLİS HER YERDE KAÇAN ŞAHSI ARIYOR 

Olay sonrası kaçan şahısın yakalanması için Polis ekipleri detaylı çalışma başlattı. Bayıltana kadar dövülen adam ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan adamın, durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis şu an her yerde kaçan şahısları arıyor.  

Burdur’da 2 milyon değere sahip yağ çalan şüpheliler tutuklandı Burdur’da 2 milyon değere sahip yağ çalan şüpheliler tutuklandı


                               

Kaynak: İHA