Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı İdris Taş ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten memnuiyet duyan Başkan Topaloğlu “Antalya Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere tüm gazeteciler bizim çok önemli” dedi.

AGC’DEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı İdris Taş ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ziyareti sırasında AGC Başkanı İdris Taş’a, AGC Başkan Vekili Işık Tunçel, Başkan Yardımcıları Ahmet Duran Yenigün, Şifa Çiçek ve Ersin Aydın eşlik etti. 

'TÜM GAZETECİLER BİZİM ÇOK ÖNEMLİ'

AGC Başkanı Taş, seçimlerde yeniden belediye başkanlığına seçilen Başkan Topaloğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Antalya Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere tüm gazeteciler bizim çok önemli. Seçimleri geride bıraktık ve kaldığımız yerden çalışmaya devam ediyoruz. Tasarruf tedbirleri uygulanmaya başlamadan önce de biz zaten her alanda tasarruf yapıyorduk. Halkımızın kalbine dokunarak hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi.  Ziyaret sonrası Başkan Topaloğlu, AGC Başkanı Taş ve beraberindekilere çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi. 


 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP