Sosyal medya hesabında paylaştığı bir projeyle ilgili açıklama yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Aşkın hizmet anlayışının bütün Antalya’ya yayılmasını arzu ediyoruz” dedi. Tütüncü’nün bu sözleri siyasi kulislerde; “AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü” şeklinde yorumlandı.

SADECE KEPEZ’DE DEĞİL ŞEHİR GENELİNDE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti’nin 3 dönemdir Kepez Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Hakan Tütüncü, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olabilir. Temayül yoklamasında birinci sırada çıkan Hakan Tütüncü, sosyal medya hesabından önemli bir açıklama yaptı. Kepez Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bir projeye yorum yapan Tütüncü şu cümleleri kurdu:

“Şimdi bu tecrübelerin, aşkın hizmet anlayışının bütün Antalya'ya yayılmasını arzu ediyoruz. Onu da yine hep birlikte başaracağız.”

Yarış resmen başlıyor! Partilerin Antalya Büyükşehir ve 19 ilçede belediye başkan adaylarının tam listesi… Yarış resmen başlıyor! Partilerin Antalya Büyükşehir ve 19 ilçede belediye başkan adaylarının tam listesi…

BU AÇIKLAMA SİYASİ KULİSLERDE DİKKAT ÇEKTİ

AK Partili Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün bu açıklamalarının ardından siyasi kulisler hareketlendi. Aralık ayı içerisinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıklayacak olan AK Parti Genel Merkezi’nin belirleyeceği isim merak konusu oldu.