Akdeniz Üniversitesi Radyosu, Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri'nde En İyi Üniversite Radyosu seçildi. Törende, öğrencilerin oylarıyla belirlenen bu başarıya Radyo Koordinatörü Öğr. Gör. Suat Erdöl ve Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Teoman Tevfik Örs layık görüldü. Öğrencilerin desteğiyle elde edilen bu ödülün, radyonun ve üniversitenin gelecekteki projeleri için motivasyon kaynağı olduğu belirtildi. Ödül alanlar, şehir ve üniversitenin desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

AKDENİZ'E EN İYİ RADYO ÖDÜLÜ 

Akdeniz Üniversitesi Radyosu, AKDENİZUNIFM, 1. Müzikonair Medya ve Sanat Ödülleri'nde en iyi üniversite radyosu seçildi. Ödül töreninde finale kalan AKDENİZUNIFM, öğrencilerin oylarıyla En İyi Üniversite Radyosu seçilerek büyük bir başarı elde etti. Tören, Maltepe Üniversitesi kampüsünde gerçekleşti ve ödülü Radyo Koordinatörü Öğr. Gör. Suat Erdöl ile Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Teoman Tevfik Örs aldı.

RADYO ÖDÜLÜ MOTİVASYON KAYNAĞI OLDU 

Radyo Koordinatörü Öğr. Gör. Suat Erdöl, bu başarıyla gururlandıklarını belirterek, "Radyomuzun köklü bir geçmişi var. Şehrimizin üniversite radyosu, sizlerin desteğiyle yeni bir başarıya daha imza attı. Şehrimizin ve üniversitemizin bu ödüldeki desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu ödül, gelecek projelerimiz için iyi bir motivasyon kaynağı oldu" dedi. Teoman Tevfik Örs ise, okula kayıt yaptırdığı günden beri radyoya ilgi gösterdiğini ve bu başarıda emeği olduğunu belirterek, "Okurken böylesi uygulama imkânları sunan fakülteme sonsuz teşekkürler" şeklinde konuştu.

Kaynak: Akdeniz Üniversitesi- Bülten