Antalya’nın Aksu Belediyesi’nde görev yapan bir müdür ile ilgili sosyal medya uygulaması X üzerinden yapılan paylaşımlar büyük ses getirdi.

CİNSEL TACİZ İDDİASI

Antalya'da bir salı geleneği!  Muratpaşa Salı Pazarı’nda güncel sebze meyve fiyatları... Antalya'da bir salı geleneği! Muratpaşa Salı Pazarı’nda güncel sebze meyve fiyatları...

“Aksu’da şok gelişme” başlığı ile yapılan paylaşımlar, önemli bir noktada görevli bir kişinin kendisinden yardım isteyen kadına cinsel tacizde bulunduğu ve kadının da bunları telefonuyla kaydettiği iddiası taşıyor.

MAĞDUR KADINA ÇİRKİN TEKLİF

Aksu Belediyesi’nde çekildiği iddia edilen söz konusu videoda bir müdür ve genç bir kadının dükkanın yıkılmaması için 100 bin liralık para yerine kaç kez seks yapılacağının sohbetinin ‘mide bulandırıcı’ şekilde tüm ilçede konuşulduğuna yer veriliyor.

BELEDİYEDEN BEKLENEN AÇIKLAMA

İddialar sonrası gözlerin çevrildiği Aksu Belediyesi’nden beklenen açıklama bugün geldi. Tek cümlelik yanıt ile cevap hakkını kullanan Aksu Belediyesi yayımladığı bildiride, “Son günlerde bir belediye personelimiz ile ilgili birtakım iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu personelin belediyemizle ilişiği kesilmiştir. Kamuoyuna duyurulur” ifadelerini kullandı.

Muhabir: DUYGU TEKİN