Ünal, "Çalışanların maaşlarında ciddi kesintiler yapılıyor" Ünal, "Çalışanların maaşlarında ciddi kesintiler yapılıyor"

Geleneksel takı modellerinden sıkılanlar için şimdi harika bir seçenek geldi. Vidalı bilezikler... Sizler de burma altın çağını kapatıp, vidalı bilezik çağını açmaya hazır mısınız?

8, 14 VE 22 AYAR SEÇENEKLERİ MEVCUT

Vidalı bilezikler, modern ve zarif tasarımlarıyla altın tutkunlarını büyülemeye hazır. Son dönemde birçok üründe tercih edilen vida detayı, şimdi altın bileziklerde de karşımıza çıkıyor. Vidalı bilezikler, 8, 14 ve 22 ayar olmak üzere çeşitli seçeneklerle üretilebiliyor. Bu çeşitlilik, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Görüntüsüyle adeta büyüleyen vidalı bilezikler, kuyumcuların vitrinlerinde şıklığı ve zarafetiyle dikkat çekiyor.

En Son Haber sitesinden edinilen bilgilere göre vida detaylı bilezik fiyatları…

BÜTÇENİZE GÖRE FİYAT ARALIKLARI

Vidalı bilezikler, 5,50 gramdan başlayıp 38 grama kadar uzanan bir gramaj skalasıyla sunuluyor. Ayar ve gramaj arttıkça fiyatlar da buna paralel olarak değişiyor. En uygun fiyatlı seçenekler 8 ayar vidalı altın bileziklerken, 14 ayar vidalı altın bilezikler orta fiyat skalasını oluşturuyor. Eğer lüks ve gösteriş arıyorsanız, 22 ayar vidalı Cartier kelepçe bileklikler sizin için ideal seçenek olabilir. Fiyatlar da bu çeşitlilikle birlikte oldukça değişkenlik gösteriyor. 7.000 TL'den başlayan vidalı altın bilezikler, 95.000 TL'ye kadar ulaşabiliyor.

Kaynak: En Son Haber