Geçtiğimiz günlerde www.antalakorfez.com’un dile getirdiği Antalya Havalimanı’nda yaşanan izdiham hız kesmedi. Sosyal medya platformu olan X’e (Twitter) yüklenen bir video gündeme bomba gibi düştü. 

ANTALYA HAVALİMANI’NDA YAŞANAN İZDİHAM DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz Cuma gecesi sosyal medya platformu olan X’e (Twitter) yüklenen bir video bir anda gündeme bomba gibi düştü. Yaz sezonunda bu yana yaşanan yoğunluğun devam etmesi ve Kurban Bayramı’nın araya girmesiyle Antalya Havalimanı'nda yaşanan sorunlar gün yüzüne çıktı . Sosyal medya platformuna yüklenen videoda rötarlı uçuşlar nedeniyle yolcular ve personeller karşı karşıya geldi görüldü. Yaşanan bu yoğunluk nedeniyle çoğu yolcu mağdur edilirken sorunlar ise yaşanmaya devam ediyor. 

RÖTARLI UÇUŞLAR NEDENİYLE İZDİHAM YAŞANDI 

Antalya’ya Havalimanı’nda yaşanan izdiham aksamadan devam ediyor. Saatler süren rötarlı uçuşlar nedeniyle binlerce yolcu saatlerce havalimanında beklemek zorunda kaldı. Bunun sonucunda mağduriyet yaşayan pek çok yolcu personel ile karşı karşıya geldi. Yaşana bu gerginlik o anda havalimanında yolcu olarak bulunann birinin cep telefonu kamerasına da yansıdı.  

DAHA ÖNCEDE GÜNDEME GELMİŞTİ 

Geçtiğimiz günlerde www.antalakorfez.com’un Antalya Havalimanı’nda izdihamı gündeme getirmişti. Türkiye A Milli Futbol takımının maçını Almanya’da izlemek için Antalya Havalimanı’na gelen bir vatandaş, pasaport kontrolü sonucu oluşan kuyruğu cep telefonu kamerası ile kayda alıp sosyal medya üzerinden paylaşılmıştı. Video bir anda gündeme bomba gibi düşmüştü. Uzmanlar ise Antalya Havalimanı'nda yaşanan bu izdiham görüntülerin yaz sezonu boyunca devam edeceğini tahmin ediyor. 

Antalya Havalimanı’nda izdiham! Metrelerce kuyruk oluştu Antalya Havalimanı’nda izdiham! Metrelerce kuyruk oluştu

Havalimanı Yoğunlu 3


 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP