Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl 13’üncü kez kapılarını kitapseverlere açan, Cam Piramit’te ‘Cumhuriyetin İkinci Yüzyılını Birlikte Yazıyoruz’ mottosu ile başlayıp, onlarca yazar, şair ve akademisyen kitaplarını imzaladığı 13. Antalya Kitap Fuarı’nda sona gelindi.

KADIN YAZARLARIN İMZALARI KONUŞACAK

Bu hafta sonu kapılarını kapatacak fuarın bugün pek çok ünlü ve önemli konuğu olacak. 10 gün boyunca kitapseverleri ağırlayan Antalya Kitap Fuarında bugün iki kadın yazarımız da okuyucuları ile buluşacak. Saat 14.00 te 105 No’lu Cumhuriyet kitap standında Zeynep Oral ve bugün saat 16.30 da Can Yayınları standında Latife Tekin kitaplarını imzalayacak.

YAZARLAR DA OKUYUCULAR KADAR HEYECANLI

Çalışma takviminin son günlerini işaret eden fuarda; okuyucularını yakından görmek, onlarla sohbet etmek ve kitaplarını imzalatmak için bekleyen yazarların yanı sıra, okuyucusu oldukları yazarlarla bir araya gelme fırsatı yakalayan kitapseverler ilk günkü gibi aynı heyecanı taşıyacak.

'Galeri T' çocuk ressamlara kapılarını açtı 'Galeri T' çocuk ressamlara kapılarını açtı

Latife Tekin özel bir etkinlikle yarın da Antalyalı okuyucularıyla Antalya Tabip Odası Okuma Kulübü aracılığıyla buluşacak.