Cips paketinden çıkanlar herkesi şaşırttı! Cips paketinden çıkanlar herkesi şaşırttı!

Antalya silah sesleriyle yankılandı! İddiaya göre İşletmenin eski sahibi ve yeni sahipleri arasında alacak verecek meselesinden ötürü tartışma çıktı. Tartışma saniyeler sonra büyüdü ve yerini silah seslerine bıraktı. Tarafların birbirlerine kurşunlar yağdırdığı olayda 7 kişi yaralanırken, 12 şüpheli gözaltına alındı.

MAHALLE SİLAH SESLERİYLE YANKILANDI

Polisi alarma geçiren olay, Kepez ilçesi Yeni Mahalle Karatay Caddesi üzerindeki bir kafede yaşandı. İşletmenin eski sahibi ve yeni sahipleri arasında iddiaya göre alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma bir anda büyüdü. Taraflar, tabanca pompalı tüfeklerle birbirlerine kurşun yağdırıldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olayda ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralanırken, 12 şüpheli gözaltına alındı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

“6-7 YARALI GÖRDÜK”

Görgü tanığı bir vatandaş, “Alacak verecek meselesi sanırım. 6-7 yaralı gördük. Olay içeride meydana geldi” dedi. Olay anıysa cep telefonu kamerasına yansıdı. Silahların konuştuğu görüntülerde taraflar arasındaki silahlı çatışma, birbirlerine eşya fırlatmaları, polisin olayı ayırma çabası yer aldı. 

                                  

Kaynak: İHA