Olay, Aksu, Cihadiye Mahallesi'nde yaşandı. Özcan'ın arkadaşı ve ailesi, gece yarısı 112 Acil Çağrı Merkezi'ne başvurarak sağlık ekiplerini eve çağırdı. Ancak ne yazık ki, Kepez Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen genç antrenör hayatını kaybetti.

ANTALYA SPOR CAMİASI ŞOKTA

Özcan'ın cenazesi, Cihadiye Mezarlığı'nda düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Yakınları, Antalya spor camiası, Cihadiye Spor'un futbolcuları ve yöneticileri ile dostları, Özcan'ın yanında yer aldı.

"ÇOK TEMPOLU MAÇ OYNADIĞINI DUYDUM"

Antalya'nın spor camiasında sevilen bir isim olan Samet Özcan'ın uzun yıllar futbol oynadığı ve antrenörlük yaptığı biliniyor. Özcan'ın ani ölümü, spor dünyasında derin üzüntü yarattı. Antrenör Abdullah Tanyolaç, Özcan'ın kaybıyla ilgili olarak, "Büyük üzüntüdeyiz. Camia olarak çok sevdiğimiz bir evlattı. Özellikle bu mevsimde yaşanan kötü olaylar hepimize örnek olabiliyor. Samet'in halı sahada çok tempolu bir maç oynadığını duydum. Beslenmesi doğru muydu, bilemiyorum. Ailesinden aldığım bilgi kadarıyla, yemeğini yemiş ve birazcık da enerji içeceği içmiş, ardından sahaya gitmiş. Futbolu çok seviyordu, hepimizin evladıydı" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA