Antalya Valiliği, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak amacıyla Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı'na bağlı gemilerin halkın ziyaretine açılacağını duyurdu. Ziyaretçilerin deniz güvenliği ve sahil güvenliği konularında bilgi edinmesine olanak tanıyacak bu etkinlik için konum bilgisi ve ziyaret saatide paylaşıldı. İşte detaylar. 

ZİYARET SAATLERİ VE GEMİLERİN BULUNDUĞU LİMANLAR ŞU ŞEKİLDE 

Antalya'nın sahil güvenliğine destek sağlayan Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı'na bağlı gemiler ziyarete açılıyor.  19 Mayıs Atatürkü anma gençlik ve spor bayramı kutlamaları kapsamında TCG Göksu 17-18 Mayıs 2024 tarihlerinde Q-TERMINALS Yolcu Rıhtımında Saat 10-17 saatleri arasında, 19 Mayıs 2024 tarihinde saat 10-17 saatleri arasında Kaleiçi önlerinde demir yerinde halkın ziyaretine açılacaktır. Etkinlik kapsamında, TCSG 92 Alanya Limanı, TCSG 105 Antalya Askeri Limanı, TCSG 914 Finike Limanı ve TCSG 20 Kaş Limanı'nda bulunan gemiler, Antalya halkına kapılarını açacak.  Bu etkinlik, halkın deniz güvenliği ve sahil güvenliği konularında bilgi edinmesine olanak tanıyacak.  Valilik'ten yapılan açıklamaya göre, etkinliği tüm halk davet edildi. 

Antalya'nın o bölgesine istihdam dopingi! Çalışan sayısını 17 bine çıkaracak dükkanların temeli atıldı Antalya'nın o bölgesine istihdam dopingi! Çalışan sayısını 17 bine çıkaracak dükkanların temeli atıldı

Muhabir: HANDE TURAN KUMAŞ