Alanya'da silahla vurulan Ömer Karaman toprağa verildi Alanya'da silahla vurulan Ömer Karaman toprağa verildi

Antalya'da, '30. FoodProduct - Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı' 6-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuara, yurt dışından ve yurt içinden büyük katılım sağlandı. Anadolu Aşçılar Federasyonu işbirliği ile gerçekleştirilen fuarda ünlü şeflerden workshoplar, paneller ve söyleşiler ilgi odağı oldu.

BIDI'DAN MÜJDE

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım AŞ (ANFAŞ) tarafından Anadolu Aşçılar Federasyonu partnerliğinde organize edilen 30. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı (FoodProduct), Antalya'da tamamlandı. ANFAŞ'ta gerçekleştirilen fuarda, 200'ün üzerinde firma, yaklaşık 400 markayla katıldı. 50 ülkeden profesyonel ziyaretçi, yerli üreticilerle buluşma fırsatı yakaladı. Düzenlenen fuarın açılışında konuşmalarını gerçekleştiren ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, aynı zamanda bir müjde verdi. Dünyanın en büyük fuar şirketlerinden biri olan Anuga ile iş birliği yaptıklarını açıklayan Bıdı, ‘’Almanya ve Türkiye pazarını dünya ile buluşturacağız. Aramızda Alman konuklarımız da var. Bu yılki fuarda partnerimiz, Anadolu Aşçılar Federasyonu olacak” dedi.

PASTAD FUARIN İLGİ ODAĞI OLDU

Anadolu Aşçılar Federasyonu (ANFED) Başkan Vekili ve Pasta Tasarımcıları Derneği (PASTAD) Başkanı Sabiha Sezen, bu yıl yoğun katılımla gerçekleştirilen fuarda, etkinlik, söyleşi, panel ve workshoplar açısından dopdolu ve verimli geçtiğini söyledi. Sezen, bu profesyonel fuarın herkes açısından tatmin edici geçtiğini belirtti. Sözlerinde ANFAŞ'ın önümüzdeki yıl Anuga işbirliğiyle uluslararası platformda gücüne güç katarak daha geniş kitlelere hitap edeceğini, bunun gerçekleşmesi adına Anadolu Aşçılar Federasyonu olarak kolları şimdiden sıvadıklarını belirtti.

Muhabir: BÜLENT ÖNER