Antalya'da aynı istikamette giden 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında sürücüler hurdaya dönen araçlardan burnu bile kanamadan çıktı. Kazaya karışan araçları görüp yaralının olmadığını gören vatandaşlar ise "Allah korumuş" yorumunda bulundu.

Ömrünü adadığı malını mülkünü, birikimini kredisini sahte polislere kaptırdı... Ömrünü adadığı malını mülkünü, birikimini kredisini sahte polislere kaptırdı...

ZİNCİRLEME KAZA... 4 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi D400 Karayolu üzerinde meydana gelen kazada sürücü isimleri belli olmayan aynı istikametteki araçlar çarpıştı. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

KAZADA HURDAYA DÖNEN ARAÇLARDAN SAPA SAĞLAM ÇIKTILAR 

Sürücüler ve araç içerisindeki diğer kişiler, araçları adeta hurdaya döndüren kazayı burnu bile kanamadan atlattı. Sağlık ekipleri kazada hafif sıyrıklarla yaralanan 2 kişiyi kontrol amaçlı hastaneye götürdü. Kazaya karışan araç sürücülerinden Hasan K., "Sol şeritten gelen giden var mı diye bakmadan önüme bir araç kırdı. Ben de diğer araçlara vurmak zorunda kaldım" dedi. Araçların halini gören vatandaşlar ise 'Allah korumuş' yorumunda bulundu.

Kaynak: İHA