Antalya'da Salı gününden bu yana kayıp olarak aranan 32 yaşındaki Doktor Deniz Toman’dan kötü haber geldi. Jandarma ve AFAD timleri tarafından sürdürülen arama çalışmalarında kayıp doktorun cansız bedeni ormanlık alanda bulundu.

İNTİHAR İHTİMALİ DEĞERLENDİRİLİYOR 

Antalya'nın Serik ilçesinde bulunan babasının yanına giden ve gece saatlerinde evden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 32 yaşındaki Doktor Deniz Toman için Jandarma ve komanda timlerinin yanı sıra arama köpeklerinin de katılımı yapılan arama çalışmalarından kötü haber geldi. Sabah saatlerinde Kadavra köpeğinin de katılımı ile yeniden başlayan arama çalışmalarında kayıp doktorun cansız bedenine ormanlık alanda ulaşıldı. Jandarma ekipleri genç doktorun intihar ihtimalini de değerlendiriyor. Toman'ın cenazesi, kesin ölüm nedeni belirlenmek üzere otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

NE OLMUŞTU?

Antalya'nın Serik ilçesi Aşağıoba Mahallesi'ndeki yakınlarını 4 Haziran'da ziyaret eden doktor Deniz Toman'dan haber alamayan ailesi, jandarmaya kayıp başvurusunda bulunmuştu. Bunun üzerine İlçe Jandarma Komutanlığı koordinesindeki ekiplerce Kargıcak mevkiinde yer alan ormanlık alanda arama çalışması başlatılmıştı.

Kaynak: İHA