AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından 'İlçe Başkanları Toplantısı' programı gerçekleştirildi.  

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU DA KATILDI

Dışişleri eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katıldığı 'İlçe Başkanları Toplantısı'na İl Başkanı Ali Çetin liderlik etti.  Toplantıda 31 Mart Yerel Seçim sonuçları masaya yatırılırken alına yenilginin nedenleri irdelendi. 

SEÇİM SONUÇLARI İLÇE İLÇE MASAYA YATIRILDI

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin'in, ilçe başkanları toplantısında 31 Mart Yerel Seçim sonuçlarına ilişkin konuştuğu ve bundan sonraki seçimlere yönelik atılması düşünülen adımlar hakkında görüş bildirdiği öğrenildi. Dışişleri eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katıldığı toplantıda seçim sonuçlarının ilçe ilçe ele alındığı ifade edildi. 

ERKEN SEÇİM İDDİALARI

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Antalya’da istediği sonuca ulaşamayan AK Parti saha çalışmalarına hız verdi. AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ile yönetim kurulu üyeleri mahalle ve köy ziyaretlerine ağırlık verirken ilçe teşkilatları da benzer çalışmalara imza atıyor. Hareketli günlerin yaşandığı AK Parti'de teşkilatların olası bir erken seçime yönelik çalıştığı öne sürüldü.

Muhabir: BÜLENT ÖNER