Antalya Bilim Merkezi, Kepez Belediyesi himayesinde bilimi şehre yaymaya devam ediyor. 15 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30 ile 22.30 arasında Dokuma Park'ta Gökyüzü Gözlem Etkinliği düzenlenecek. Katılımcılar, uzmanlar eşliğinde gökyüzünün sırlarını keşfedecek ve lazerle gökyüzünü tanıma deneyimini elde etme fırsatı bulacaklar.

Bu uygulama Türkiye'de ilk! Kepez'in Teknoloji Tır'ı okulları gezmeye devam ediyor Bu uygulama Türkiye'de ilk! Kepez'in Teknoloji Tır'ı okulları gezmeye devam ediyor

ANTALYA BİLİM MERKEZİ'NDEN UNUTULMAZ BİR DENEYİM

Kepez Belediyesi'nin himayesinde hizmet veren Antalya Bilim Merkezi, bilimin ışığını Antalya'ya yaymaya devam ediyor. Dokuma Park'ta düzenlenecek Gökyüzü Gözlem Etkinliği, Antalyalılara unutulmaz bir deneyim sunacak. Uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcılar, gökyüzünün sırlarını keşfedecek ve lazerle gökyüzünü tanıma şansı yakalayacaklar. Ayrıca, yıldızlar arasında keyifli bir yolculuğa çıkarken, Ay'ı gözlemleme fırsatı da elde edecekler. Etkinlik, 15 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30 ile 22.30 arasında Dokuma Park'ta gerçekleşecek ve Antalyalılara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.


Kaynak: Kepez Belediyesi-Bülten