Antalya’da 3 günlük Ramazan Bayramı süresince toplu taşıma ücretsiz olacak mı? Kent genelinde, binlerce vatandaşın cevabını aradığı sorunun yanıtı Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklığa kavuşturuldu. 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ O SORUYA YANIT VERDİ

Antalya’da her bayram tatilinde olduğu gibi bu Ramazan Bayramı tatilinde de binlerce vatandaş toplu ulaşımın ücretli mi, ücretsiz mi olduğunu büyük bir merak içinde araştırmaya başladı. Antalya’da internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan aramaların başında, ‘Ramazan Bayramı tatilinde Antalya’da toplu ulaşım hizmeti ücretsiz mi’ sorusunun yanıtı arandı. 

ANTALYA’DA BAYRAM SÜRESİNCE TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ!

Antalya’da binlerce vatandaşın cevabını aradığı sorunun yanıtı ise Büyükşehir Belediyesi’nden geldi.  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bayram süresince ulaşımın ücretsiz olacağı ifade edildi. 

Tehlike yaklaşıyor! Uzmanlar şimdiden uyarıda bulundu Tehlike yaklaşıyor! Uzmanlar şimdiden uyarıda bulundu

ÜCRETSİZ ULAŞIM SADECE BELEDİYE ARAÇLARIN KAPSIYOR

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesi için ücretsiz ulaşım kararı aldı. Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği resmi plakalı otobüsleri, ANTRAY ile nostalji tramvayı 10-11 ve12 Nisan’da üç günlük Ramazan Bayramı boyunca vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek. 


 

Muhabir: VELİ AKOĞLU