Antalya'nın Güllük Caddesi üzerinde bulunana bir inşaatın iskelesine çıkan bir kişi intihara kalkıştı. Şahıs Kadın Sığınma Evi'nde olduğunu ileri sürdüğü eşinin çocuklarını göstermediğini iddia etti. 

ÖNCE TAVUK PİLAV YEDİ ARDINDAN İNTİHARA KALKIŞTI 

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Güllük Caddesi üzerinde bir inşaatta meydana gelen olayda cadde üzerinde bir işletmede tavuk pilav yiyen ve bir süre işletme sahibiyle sohbet eden şahıs, eşinin Kadın Sığınma Evi’nde kaldığını ve çocuklarını göstermediğini, bu nedenle intihar edeceğini söyledi. Şahıs ardından yan taraftaki inşaat halindeki binanın saç korumalarının altından girerek üst katlara çıktı. Sohbet ettiği işletme sahibinin ihbarı ile olay yerine gelen polis ekipleri, inşaat içerisine girerek katlarda şahsı aradı.

YÜZÜNÜ KAPATMASI İÇİN ŞAPKA VERDİLER 

7 katlı inşaatın 5’inci katında binanın dış iskelesinde şahsı bulan polis ekipleri, uzun süre şahsı ikna etmek için uğraştı. İsminin Süleyman olduğu öğrenilen şahsın, polislere eşinin çocukları ile birlikte Kadın Sığın Evi’nde olduğunu ve çocukları göstermediğini, kendisine yardımcı olunması halinde ineceğini belirttiği öğrenildi. Polislerin kendisine yardım sözü vermesi üzerine iskeleden inen şahıs, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Şahsın binadan inişi sırasında yüzünün gözükmemesi için inşaatın bekçisi tarafından şapka verildiği görüldü.

Kaynak: İHA