Antalya Emniyet Müdürlüğü, şehirde 25 Mayıs Cumartesi (bugün) düzenlenecek yürüyüş ve basın açıklaması nedeniyle belirli yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu. Katılımcıların ve sürücülerin güzergah değişikliklerine hazırlıklı olmaları bekleniyor.

ANTALYA'DA BU YOLLAR TRAFİĞE KAPALI OLACAK

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, etkinlik saat 14:00'te Aydın Kanza Parkı'nda başlayacak ve Cumhuriyet Meydanı'nda sona erecek. Yürüryüş güzergahı olan Güllük ve Cumhuriyet Caddesi 13.00'ten itibaren trafiğe kapalı olacak. Trafik, alternatif güzergahlar olan Tonguç Caddesi ve Hasan Subaşı Caddesi üzerinden yönlendirilecek.

İşte açıklamanın tamamı:

  • “25 Mayıs Cumartesi günü 14.00-19.00 saatleri arasında Aydın Kanza Parkı'ndan başlayıp Güllük Caddesi'ni takiben Cumhuriyet Meydanı'nda son bulacak olan yürüyüş ve Basın açıklaması kapsamında;

  • 25 Mayıs Cumartesi günü; Saat 13:00 itibari ile Güllük Kavşağından itibaren Cumhuriyet Meydanı'na kadar olan Güllük Caddesi Cumhuriyet Caddesi ve bu caddelere bağlanan yollar trafiğe kapatılacaktır.

  • Trafik, Tonguç Caddesi Güllük Caddesi kavşağından (Eski TRT Kavşağı) Güllük Kavşağı istikametine, Hasansubaşı Caddesi, Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi kesişiminden Katlı Otopark istikametine  kontrollü olarak sağlanacaktır.”
Kaynak: HABER MERKEZİ