31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala adaylar arasındaki ilginç anlara her gün bir yenisi daha ekleniyor. Adaylar arasındaki ilginç anların yaşandığı son olaysa Antalya’da gerçekleşti. Saadet Partisi’nden Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ersan Bilgin, seçimlere 7 gün kala diğer partilerin Büyükşehir adaylarını teker teker telefonla aradı. Bakın Antalya Büyükşehir Belediye adayları arasında nasıl bir diyalog geçti…

TÜM ADAYLARI TEK TEK TELEFONLA ARADI

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ersan Bilgin, bütün siyasi partinin büyükşehir belediye başkan adaylarını tek tek telefonla aradı. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı da olan Bilgin, diğer partilerin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayları ile yaptığı telefon görüşmelerinde seçimlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

“NEZAKETTEN, CENTİLMENLİKTEN VE İLETİŞİMDEN YANA OLDUK”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bilgin, “Ülkemiz insanının maddi ve manevi olarak bunaldığı bir dönemde çok önemli bir seçime gidiyoruz. 31 Mart’ta halkımız oy kullanacak.  Siyasi partiler birbirinin rakibidir, düşmanı değildir. Siyaset milletimize hizmet için yapılır. Biz Milli Görüş Saadet Partisi olarak hep nezaketten, centilmenlikten ve iletişimden yana olduk. İyiliklerin, güzelliklerin tesis edilmesi için gereken hassasiyeti her zaman gösterdik, göstermeye devam ediyoruz” dedi.  

Isparta protokolü bayramlaşma programında buluştu Isparta protokolü bayramlaşma programında buluştu

TELEFONLA ARANAN BÜYÜKŞEHİR ADAYLARI MEMNUN OLDU

Bilgin, “Bu memleket bizim, güzel Antalya’mız her türlü güzelliği ve hizmeti hak ediyor. Buna vesile olacak adaylarımızla görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak kadar doğal bir şey olamaz. Aday arkadaşlarımızı aradık. Ulaşabildiklerimizle görüştük. Güzel oldu. Memnun kaldılar. Biz her zaman irtibat halinde olmaya, adayların projelerinin ve kendi projelerimizin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Her halükarda Antalya’mızın kazanmasını önemsiyoruz. Ve daha yaşanabilir bir Antalya'nın ortaya çıkmasına katkıda bulunmak bizim için onur vesilesidir" diye konuştu. 
 

Kaynak: SAADET PARTİSİ ANTALYA İL BAŞKANLIĞI BÜLTEN