Yerel seçimlere kısa bir süre kala seçim çalışmalarının devam ettiği Manavgat ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Dr. Niyazi Nefi Kara, siyasi parti ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretler kapsamında AK Parti Manavgat İlçesi Başkanı Ahmet Ali Erol, Kara’yla uzun süre sohbet etti.

BUZLARI ERİTEN BULUŞMA

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, 31 Mart Yerel Seçimleri ziyaretleri kapsamında siyasi parti ilçe başkanlarına ve yönetimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Nefi Kara’ya, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar ve CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı da eşlik etti. Yaklaşan seçim siyasi partiler arasında ki buzları eriten buluşmada görüş alış verişinde bulunuldu.

Başkan Uysal'dan birlik mesajı Başkan Uysal'dan birlik mesajı

KİMLER ZİYARET EDİLDİ?

CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Nefi Kara sırasıyla AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanı İlhami Demiral, İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Esma Kara, DEVA Partisi Manavgat İlçe Başkanı Dilaver Akpolat, Demokrat Parti Manavgat İlçe Başkanı Aylin Tezcan Çelik, TİP Manavgat İlçe Başkanı Şerife Aslan, Yeniden Refah Partisi Manavgat İlçe Başkanı Ertan Aydın ile Manavgat Belediye Başkanlığına Bağımsız olarak aday olan Gazeteci Sedat Manav’ı ziyaret etti. Siyasi parti başkanları, CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Nefi Kara’ya nazik ziyareti için teşekkür etti. 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinin Manavgat’a ve kent halkına yakışır bir şekilde geçmesi gerektiğini belirtti. Başkan Adayı Kara, “Yerel seçimler öncesinde kentimizde bulunan siyasi partilere nezaket ziyaretinde bulunduk. Seçim süresinin kentimize ve halkımıza yakışır bir şekilde geçmesini temenni ediyoruz. Nazik ağırlamaları için değerli ilçe başkanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Muhabir: BÜLENT ÖNER