Kepez Belediyesi, Göçerler ve Altıayak Mahallelerinde yaptığı temizlik çalışmalarıyla çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı. 

KEPEZ’İN 2 MAHALLESİ’NDE TEMİZLİK OPERASYONU

Çevre dostu projelerle örnek çalışmalara imza atan Kepez Belediyesi, daha temiz bir doğa için vatandaşlardan gelen her türlü ihbarı değerlendiriyor. Kepez Belediyesi, çevre sağlığı ve halkın huzuru için yürüttüğü çalışmalar kapsamında, mahalle sakinlerinin şikayetleri doğrultusunda gerekli her türlü önlemi alıyor. Göçerler Mahallesi 3412 Sokak ve Altıayak Mahallesi 8091 sokaktan gelen ihbarlar üzerine belediye ekipleri, bildirilen adreslerde temizlik operasyonu gerçekleştirdi. 

ÇÖPLER TİTİZLİKLE TOPLANDI

Temizlik operasyonu öncesinde, belediye ekipleri bölgeye giderek, incelemelerde bulundu. Çöp yığınları ile karşılaşan ekipler, çevre kirliliğine neden olan vatandaşlara hem yazılı, hem de sözlü uyarılarda bulundu. Kepez Belediyesi ekipleri, belirlenen tarihe kadar kaldırılmayan çöpler üzerine ihbar adreslerinde temizlik çalışması başlattı. Çevre Sağlığı Zabıtası gözetiminde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince her iki mahallede aynı gün yürütülen çalışmalarda, çevre ve görüntü kirliliğine neden olan çöpler titizlikle toplandı. Kepez Belediyesi, çevrenin korunması ve temiz tutulması için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ