Antalya CHP İl Örgütü, Ramazan Bayramı öncesinde bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Ramazan Bayramı öncesinde CHP Antalya İl Binası önünde bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma törenine CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, milletvekilleri Aliye Coşar, Cavit Arı, Sururi Çorabatır, Mustafa Erdem, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

"OY VEREN HERKESİN EMRİNDEYİZ"

Törende konuşan Muhittin Böcek, "Bizimle beraber çalışan herkese teşekkür ettim. Oy veren vermeyen herkesin emrinde olacağız. Bugün arife, Ramazan Bayramı'nızı kutluyorum. Bundan sonra aynı azim ve kararlılıkla hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

"SORUMLULUĞU BEN ALIYORUM"

CHP İl Başkanı Nail Kamacı da kazanılamayan 3 ilçenin sorumlusunun kendisi olduğunu belirterek, "16 ilçeyi kazanmamızda çalışan örgütüme teşekkür ediyor, kazanamadığımız 3 ilçenin sorumluluğunu ben alıyorum. Benden sonra gelecek olanların 20 belediyeyi de kazanacağını düşünüyorum. Kesinlikle kibirlenme, büyüklük yok, mütevazi olacağız. Seçimlerde nasılsak aynı mütevazi görüşümüzü sürdüreceğiz. 'Çocuğumuz işe girmedi, 1 metre yol yapılmadı' diye belediye başkanlarımızı kötülemeyeceğiz" diye konuştu.

Konuşmasında bayram kutlamasını unuttuğunu söyleyen Kamacı'ya Muhittin Böcek "Seçimden bu yana 10 gündür bayram yaptığımız için unuttu" diyerek takıldı.

Kaynak: DHA