Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Dünya Engelliler Haftası'nı özel etkinliklerle karşıladı. Bu kapsamda, engelli bireylere yönelik çeşitli spor etkinlikleri düzenlendi. Basketbol, halat çekme, masa tenisi, yüz boyama ve ebru sanatı gibi aktivitelerde engelli bireyler büyük bir memnuniyetle vakit geçirdiler.

Antalya'nın o ilçesinde trafik sorunu yaşanmayacak! 12'lik yollar bir bir açılıyor Antalya'nın o ilçesinde trafik sorunu yaşanmayacak! 12'lik yollar bir bir açılıyor

ENGELLİLERİN EĞLENCE DOLU GÖSTERİSİ

Özel bireylerin hazırladığı gösteriler, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Öğrencilerin sunduğu müzik dinletisi ise ailelerden alkış aldı. Gösterilerin sonunda, engelli bireyler müzik eşliğinde keyifli vakit geçirdiler. Bu özel etkinlikte, Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Güven Ulutekin, Antalya Sakatlar Derneği Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Karavural da engelli bireyleri yalnız bırakmadı.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Özel bireylerin hazırladıkları gösteriler büyük beğeni topladı. Öğrencilerin müzik dinletisi ise ailelerden alkış aldı. Gösterilerin sonunda ise engelli bireyler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Özel bireyleri bu gösterisinde Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Güven Ulutekin, Antalya Sakatlar Derneği Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Karavural da yalnız bırakmadı.

Editör: Hande Turan