Antalya’da eşi Gaziantepli olan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden, Antalya Gaziantepliler Kültür ve Danışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Güneş ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Uysal’a yeni dönemde başarılar diledi. 

ÜMİT UYSAL'A BAKLAVALI ZİYARET

Gazianteplileri makamında ağırlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hemşeri derneklerinin Antalya’da önemli çalışmalara imza attıklarını ifade etti. Antalya Gaziantepliler Kültür ve Danışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Güneş ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen ziyarette Başkan Uysal’a baklava ikram etti. Yeni dönemde Başkan Uysal’a başarılar dileyen Dernek Başkanı Mehmet Ali Güneş, “Antalya’da başarılı çalışmalara imza atan Belediye Başkanımız Ümit Uysal aynı zamanda bizim eniştemiz. Kendisiyle gurur duyuyoruz” dedi. 

SOSYAL YAŞAMDA HEMŞERİ DERNEKLERİ ÖNEMLİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’da hemşeri dernekleri ile sivil toplum kurulu temsilciliklerini önemsediklerini dile getirdi. Hemşeri derneklerinin sosyal yaşamda önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Uysal açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Antalya Gaziantepliler Kültür ve Danışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Güneş ve yönetim kurulu üyelerine bu değerli ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hemşeri derneklerimiz şehrimizde sosyal alanda önemli çalışmalara imza atıyor. Bu anlamda derneklerimizin her zaman yanında olacağız.”
 
 

Muhabir: BÜLENT ÖNER