Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Muhittin Böcek döneminde hizmet vermeye başlayan ‘Halk Et’ mağazaları vatandaşların akınına uğruyor. 

HALK ET NEDEN UCUZ?

Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmeti olan ‘Halk Et’ vatandaşları ekonomik, sağlıklı, güvenilir et ve et ürünleri ile buluşturmaya devam ediyor. Hem sabit hem mobil mağazaları vatandaş akınına uğrayan ‘Halk Et’ neden ucuz sorusunun yanıtıysa Antalya Büyükşehir şirketi ANET tarafından besicilerden alınan et ve et ürünlerinin ilk elden tüketicilere ulaştırılması. 

ANTALYA’DAKİ HALK ET MAĞAZALARI NEREDE?

ANET tesislerinde sağlıklı ortamda kesimi yapılan hayvanlar,  yine ANET et satış mağazaları vasıtasıyla Antalyalılara ulaştırılmakta. Üreticiden tüketiciye oluşturulan ucuz ve sağlıklı gıda zinciri için kent genelinde 4 sabit mağaza bulunmakta. 

 • HALK ET KEPEZ MAĞAZASI

Zafer Mahallesi Mehmet Akif Caddesi No:85/A Kepez/Antalya (OFM Hastanesi Çaprazı / Cumartesi Pazarı Önü)

 • HALK ET MANAVGAT MAĞAZASI

Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No: 4 / Z01, 07600 Manavgat/Antalya

 • HALK ET ALANYA MAĞAZASI

Şekerhane Mah. Eczacılar Sok. No:13/C Alanya/Antalya

 • HALK ET SERİK MAĞAZASI

Yeni Mahalle Yaşar Uçar Caddesi No:5/A Serik/Antalya

ÇALIŞMA SAATLERİ

Antalya Kepez, Serik, Manavgat ve Alanya’da bulunan Halk Et mağazaları haftanın 6 günü hizmet veriyor. Pazar günleri kapalı olan Halk Et sabit mağazaları haftanın 6 günü 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermekte.

HALK ET MOBİL SATIŞ MAĞAZASI

CHP’li Muhittin Böcek yönetimindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi sabit mağazalar dışında kalan ilçelerdeki vatandaşları da sağlıklı ve ekonomik fiyatlı et ürünleriyle buluşturmak için bir tırı Mobil Halk Et Mağazası’na dönüştürdü. Özel olarak tasarlanan ANET Halk Et Mobil Satış Mağazası Kemer ilçesinden başlayarak Elmalı, Finike,  Korkuteli, Demre ve Kumluca İlçelerinde ekonomik, sağlıklı ve güvenilir et ürünlerini vatandaşların ayağına götürmektedir.

HALK ET MOBİL SATIŞ TIR’I HANGİ İLÇELERE GİDİYOR?

Halk Et Mobil satış mağazası durumundaki Halk Et TIR’ı Antalya’nın tüm ilçelerine ulaşma hedefiyle yollarda. İşte, Halk Et TIR’ının ilçe programı…

 • KEMER

Pazartesi Pazarı karşısı Turizm Uygulama Oteli yanı.

 • ELMALI

Belediye Meydanı

 • KORTUTELİ

Merkez Çayırlı Camii Önü

 • DEMRE

Pazar Yeri yanı - Meydan.

 • KUMLUCA

Ahmet Yesevi Parkı içi - Cuma Pazarı yanı.

 • FİNİKE

Yeni Mahalle Pazar Yeri Kapalı Spor Salonu Yanı

 • KAŞ

Kaş Merkez Pazar Yeri / Kaş Kalkan Otogar İçi

HALK ET TIR’I ÇALIŞMA SAATLERİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Halk Et Mobil Satış Mağazası her bölgeye ulaşarak vatandaşı sağlıklı, hijyenik ve ucuz etle buluşturuyor. Halk Et TIR’ının ilçelere gideceği günlerse pazartesi günleri Büyükşehir’in sosyal medya hesaplarından ilan ediliyor. 
 

Muhabir: VELİ AKOĞLU