Muratpaşa Belediyesi vatandaşların sorunlarını çözüm üretmek ve yaşam kalitelerini arttırmak adına her yaştan bireye destek olmaya devam ediyor. Yetişkinlere ve ailelere ücretsiz psikolojik destek hizmetini duyuran Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Hayatın her anında siz komşularımızın yanınızdayız” dedi.

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ HİZMET

Antalya'da sosyal belediyecilik anlamında her zaman öne çıkan Muratpaşa Belediyesi, her yaştan bireye destek olmaya devam ediyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal sosyal medya hesabından, vatandaşlara ücretsiz psikolojik destek verileceğini duyurdu. Uysal sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili komşularım; Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışma Merkezi’miz, Yetişkin Psikolojik Danışma Merkezi’miz ve Yaşam Koçluğu ve Aile Danışma Merkezi’mizle hayatın her anında siz komşularımızın yanınızdayız.”

Ümit Uysal Yeni Foto

MURATPAŞA VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ PSİKOLOJİK HİZMETİ SUNUYOR

Her yaştan vatandaşların yanıda olan Muratpaşa Belediyesi psikolojik destek hizmeti sunuyor. Destek almak isteyen vatandaşlar detaylı bilgi ve randevu için 444 80 07 numaralı Turunç Masa çağrı merkezini arayabilir. 

Muhabir: VİLDAN ÖZKAN