Antalya'da bugün saat 15.00'de yapılacak 1 Mayıs yürüşüyü dolayısıyla olağanüstü güvenlik tedbirleri alındı. 

EMNİYET KUŞ UÇURTMUYOR

Antalya Muratpaşa sınırları içerisinde yer alan ve halk tarafından 'Güllük Caddesi' olarak isimlendirilen Anafartalar caddesi bugün binlerce işçiyi misafir edecek. Saat 15.00'de başlayacak 1 Mayıs yürüyüşü öncesi polis tarafından olağanüstü güvenlik tedbirleri devreye alındı. Bölgeyi havadan ve karadan ablukaya alan polis, yürüyüşün yapılacağı alanda kuş uçurtmuyor. 

Antalya'da 1 Mayıs yürüyüşünün gerçekleştirileceği alanın çevresi polis tarafından halka içine alındı. Bölgenin etrafından özel harekat polisleri ve tomalar konuşlandırıldı. 

Binlerce işçi ve emekçinin katılacağı 1 Mayıs yürüyüşü için ayrılan alana giden tüm yollar trafiğe kapatıldı. Kent merkezinde bulunan yürüyüş alanı nedeniyle bazı yolların kapatılması şehir genelinde trafikte yoğunluk oluşmasına sebep oldu. 

Antalya'daki Anafartalar Caddesi'nde (Güllük Caddesi) 1 Mayıs yürüşüyü öncesi özel eğitimli polis köpekleri tarafından bölgede bomba araması gerçekleştirildi. 

1 Mayıs yürüşüyünün yapılacağı caddeye girişler için arama noktaları oluşturuldu. Yürüyüşün gerçekleşeceği caddeye girişler sadece belirlenen polis noktalarından yapılacak. 

Antalya'daki 1 Mayıs yürüyüşüne ev sahipliği yapacak Anafartalar Caddesi'nin (Güllük Caddesi) etrafı bariyerlerle kapatıldı. 

1 Mayıs yürüyüşlerinde binlerce işçi ve emekçiyi ağırlayacak olan Anafartalar Caddesi üzerinde bulunan ana girişlere kum yüklü kamyonlar çekildi. 

Muhabir: VELİ AKOĞLU