31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından saha çalışmalarını artıran AK Parti Antalya il ve ilçe teşkilatları mahalle ve köylerde ziyaret programlarına hız verdiler. AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, mahallelerde parti temsilciliklerini ziyaret ederek, yaşanan sorunları dinliyor. Çetin, ziyaretlerin aralıksız bir şekilde sürdürüleceğini belirtti. 

İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDAN SONRA SAHA ÇALIŞMALARI ARTTI

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nın ardından Antalya’da saha çalışmalarına hız verildi. Ak Parti’nin seçim kaybettiği illerde saha çalışmalarının artırılmasını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, başarısız illerde il başkanlarının değişeceği sinyalini vermişti. 

SEÇİMİ KAYBETTİLER AMA AZMİ KAYBETMEDİLER

Antalya’da 31 Mart Yerel Seçimleri'ni kaybeden AK Parti’de saha çalışmalarına hız verildi. AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, köy ve mahalle ziyaretlerinin sürdürüleceğini açıkladı. Çetin, Kepez ilçesinde Gaziler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Çetin, burada vatandaşların sorunlarını dinledi, çözüm yolları aradı. 

SADECE İL BAŞKANLIĞI DEĞİL İLÇE YÖNETİMLERİ DE SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti’de sadece İl Başkanlığı'nın değil ilçe yönetimlerinin de kendi ilçelerinde saha çalışmalarına hız verildiği ifade edildi. AK Parti Antalya’da 31 Mart Yerel Seçimleri'nde sadece iki ilçe belediyesini kazanabildi. Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 16 ilçe belediyesini kazanırken, bir belediye başkanlığını ise Demokrat Parti kazandı. 

Muhabir: BÜLENT ÖNER