Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesi, 12 Mayıs Anneler Günü’nde, Antalya ve ilçelerinde ikamet eden şehit aileleri onuruna Manavgat Lykia World Otel’de düzenlediği programla şehit annelerine vefa örneği sergiledi.  

ŞEHİT AİLESİ ANNELER GÜNÜ YEMEĞİ'NDE GÜLLERLE KARŞILANDI 

12 Mayıs Anneler Günü Vesilesiyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanlığı, Manavgat Lykia World Otel’de Antalya ve ilçelerinde ikamet eden şehit aileleri onuruna “Anneler Günü”ne özel etkinlik düzenledi. Şehit ailelerinin ağırlandığı yemekli programda, geçtiğimiz günlerde Şırnak’ın Kayaboyun köyünde askeri aracın devrilmesi sonucunda şehit olan Manavgatlı Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in anne-babası İsmail Şen ve Ayşe Şen çifti de katıldı. Şehidin ailesi salona girerken güllerle karşılandı.

şehit ailelerine anneler günü yemeği

"AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN HATIRASINI SONSUZA DEK YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Ersin Selimefendigil’in de katılım sağladığı yemek programına Manavgat İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Deniz, Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Başçavuş Ahmet Akdeniz ve ilçe protokolü katıldı. Anneler Günü yemeğinin açılış konuşmasını Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesi Başkanı Gazi Mehmet Yurdakul, şehit annelerinin haklarının asla ödenmeyeceğini, millet olarak aziz şehitlerimizin hatıralarını sonsuza dek yaşatmaya devam edeceklerini vurguladı. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı yemek programında şehit annelerine günün anısına şehitlerimizin ve annelerinin resminin bulunduğu şilt takdim edildi. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Antalya’da o plajlarda çadır kurmak yasak! Antalya’da o plajlarda çadır kurmak yasak!

Muhabir: HANDE TURAN KUMAŞ