Antalya Büyükşehir Belediyesi kent merkezindeki en işlek bulvarlar arasında yer alan o yolun 2 gün süreyle trafiğe kapalı olacağını duyurdu. 

O BULVAR 2 GÜN TRAFİĞE KAPALI

Antalya’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan uyarıda sürücülere kapalı yol bilgilendirmesi yapıldı. Söz konusu uyarıda 28-30 Haziran tarihleri arasında Muratpaşa ilçesi Gebizli Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Termessos Bulvarı’nda gerçekleştirilecek altyapı çalışmaları nedeniyle taşıt yolunun ulaşıma kapalı olacağı belirtildi. 

Altyapı Işçi

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ASAT tarafından gerçekleştirilecek altyapı çalışmaları nedeniyle Termessos Bulvarı 2 gün süresince taşıt trafiğine kapalı olacak. Bulvarı kullanan sürücüler için belirtilen alternatif güzergâhlarsa 1113, 1125/1 ve 1107 sokaklar olarak açıklandı. 

Kanalizasyon Alt Yapı Çalışması

BÜYÜKŞEHİR’DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Antalya’da sürücüler tarafından en çok tercih edilen bulvarlar arasında yer alan Termossos Bulvarı ile ilgili Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: 

“28-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Muratpaşa Gebizli Mahallesi Termessos Bulvarı üzerinde, ASAT Genel Müdürlüğü tarafından yağmursuyu altyapı drenaj çalışması yapılacaktır. Bu nedenle Termessos Bulvarı’nın bir kısmı trafiğe kapatılacaktır. Vatandaşlarımızın trafikte sıkıntı yaşamaması için alternatif güzergâh olarak 1113, 1125/1 ve 1107 Sokakları kullanmaları önemle rica olunur.”


 

Muhabir: VELİ AKOĞLU