Muğla sahillerinde bayram yoğunluğu devam ediyor Muğla sahillerinde bayram yoğunluğu devam ediyor

Antalya'da turizm sektörü yeni sezona hızlı başladı. Kemer'de Mart ayı itibariyle kapılarını açan oteller hem müşteri yoğunluğu yaşıyor hem de film setlerine ev sahipliği yapıyor. Kemer'de bulunan otel Rus-Türk ortaklığında çekilen bir film setine ev sahipliği yapıyor. Kısa süre içerisinde yüksek doluluk oranının yakalandığı otelde Nisan ve Mayıs aylarının dolu geçmesi bekleniyor. 

“NİSAN VE MAYIS AYLARI DOLU GEÇECEK”

Bünyesinde bulunduğu otelin müdürü Ali Yılmaz, yeni turizm sezonuna hızlı bir giriş yaptıklarını söyledi. Yılmaz, “Bilindiği üzere turizm alanında yeni sayılırız ancak kısa sürede büyük bir yol kat ettik. Ortağı olduğumuz otelin, turizm sektöründeki önemli yatırımlarımızdan biri. Otelimiz şu an büyük oranda dolu ve satışlarımız devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışından büyük talep var. Görünen o ki, Nisan ve Mayıs aylarımız da dolu geçecek. Artık otelimiz 12 ay boyunca açık kalacak ve misafirlerini ağırlamaya devam edecek” dedi.

Ali Yılmaz

“SEZONA PLANLI İLERLİYORUZ”

Otelin Genel Koordinatörü Levent Suyolcuoğlu ise Kemer’de yer alan otel için kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar yaptıklarını belirtti.  Bu planlamalar doğrultusunda hareket ettiklerini anlatan Suyolcuoğlu, “Ali bey turizm alanını oldukça önemsiyor. Grup, sektöre önemli yatırımlar yaptı ve süreci profesyonel şekilde yürütüyor. Bu noktada biz de planlı bir şekilde ilerliyoruz. 1988 yılında hizmet vermeye başlayan otelin adını tüm dünyaya duyurmak istiyoruz. Uluslararası markalarla görüşmelerimiz sürüyor. Çok kısa süre sonra güzel haberleri kamuoyu ile paylaşacağız” şeklinde konuştu. 


 

Kaynak: HABER MERKEZİ