Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların kırmızı ete daha uygun fiyatlarla ulaşabilmesi amacıyla kurulan Halk Et, mobil satış mağazası hizmette sınır tanımıyor ve ilçelerde yaşayan, et almak isteyen vatandaşların ayağına kadar gidiyor. Kaliteli ve sağlıklı eti uygun fiyatlarla Antalyalılar ile buluşturan Halk et Mobil TIR’ları bu hafta hangi ilçelere uğrayacak?  Halk et TIR’ının bu haftaki durakları neresi? Halk Et 20-26 Mayıs tarihlerinde hangi ilçelere uğrayacak? İşte yanıtı...

ANTALYALARIN BEKLEDİĞİ O TIR GELİYOR

Türkiye’de bir ilk olan Mobil Halk Et Satış Mağazası yollara çıkmaya hazırlanıyor. İlçe ilçe gezip bütçeye uygun kaliteli etleri Antalyalılar ile buluşturacak olan Halk Et mobil satış mağazası TIR’larının bu haftaki 20-26 Mayıs tarihindeki adresleri belli oldu. Hafta içi saat 10.00-18.00 arasında hizmet verecek Mobil TIR’lar pazartesi günü Kemer’den başlayarak Elmalı, Korkuteli, Demre, Kumluca, Finike ve son olarak pazar günü Kaş’ta hizmet verecek. Antalyalıların kaçırmaması gereken bir hafta.

Halk Et Duygu (1)

HALK ET TIR’I HANGİ GÜN İLÇENİZDE?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmeti olan Halk Et Mobil Satış Mağazası hafta boyunca Antalya’nın 7 ilçesinde vatandaşların ayağına geliyor. Halk Et Mobil TIR’ı Pazartesi Kemer (Pazartesi Pazarı karşısı), Salı günü Elmalı (Belediye Meydanı), Çarşamba günü Korkuteli (Merkez Çayırlı Cami önü), Perşembe günü Demre (Pazar yeri), Cuma günü Kumluca (Büyük Yeni Pazar yeri), Cumartesi günü Finike (Yeni Mahalle Pazar yeri) ve haftanın son günü olan Pazar günüyse Kaş’ta (Pazar yeri) ‘ne uğrayarak turunu tamamlayacak. 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP