Emeklilerin yaşadığı sorunların konuşulacağı büyük emekli mitingi CHP öncülüğünde 26 Mayıs Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilecek. CHP Lideri Özgür Özel, "Bütün emeklileri ve onları destek vermek isteyenleri 26 Mayıs Pazar günü Ankara'daki büyük emekli mitingine davet ediyorum" dedi.

ANTALYA’DA MİTİNG HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Başkent Ankara'da önümüzdeki Pazar günü düzenlenecek olan emekli mitingi için cumartesi akşamı Antalya'dan çok sayıda otobüs kaldırılacak. Antalya CHP il ve ilçe örgütleri Ankara mitingi öncesi çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Antalya’da yüzlerce emeklinin katılacağı mitingde, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, emeklilerin yaşadığı sorun ve sıkıntılarının karşısında çözüm önerilerini açıklayacak. 

Emekli Mitingi

EMEKLİ MAAŞI ERİDİ YOK OLDU!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Emekli maaşı Aralık sonunda 1 Ocak'taki 10 bin 872 lirasını kaybetti. Yani bugünkü 10 bin lira o günkü 8 bin 200 lira oldu. Emeklinin sesini duymuyorlar. Biz bütün bir kampanya boyunca emeklilere dedik ki; bizimle olun, yanımızda olun, sesinizi duyuracağız. Koştular geldiler. Türkiye'nin dört bir yanında bizimle oldular. Şimdi o emeklileri unutmuş değiliz. Şimdi onlarla birlikte olma zamanıdır. Şimdi CHP olarak bütün emeklileri ve onlara destek vermek isteyenleri 26 Mayıs Pazar günü Ankara'daki Büyük Emekli Mitingine davet ediyorum" dedi.

Özgür Özel 1 Mayıs

Muhabir: BÜLENT ÖNER