Antalya’da bulunan ve halk arasında 'Kapalıyol' olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi tatil için kenti tercih eden yerli ve yabancı turitslerin uğrak noktası oldu. Turistler arasında popülerliği her geçen gün artan cadde üzerinde aradığınız her şeyi bulmak mümkün. 

Antalya'nın yılkı atları! Soyları Osmanlı Süvari birliğine dayanıyor Antalya'nın yılkı atları! Soyları Osmanlı Süvari birliğine dayanıyor

ANTALYA’NIN EN BÜYÜK AÇIK HAVA AVM'Sİ 

Şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin alışveriş yapmak için tercih ettiği alanlar arasında yer alan Kapalıyol'da her bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Kentin en büyük açık hava AVM'si durumundaki Kapalıyol, MarkAntalya önünden başlayarak tarihi Saat Kulesi'ne kadar uzanan alanda barındırdığı mağazalarla her gün yüzlerce yerli ve yabancı turiste hizmet veriyor. 

Kapalı Yol Vatandaşların Alışverişi

TURİZM SEZONUNDA ALIŞVERİŞ TAVAN YAPIYOR

Diğer adı Kazım Özalp Caddesi olan Kapalıyol'da yer alan mağazaların iş hacmi turizm sezonunda tavan yapıyor. Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte Antalya’ya turist akını başladı. Şehre her gün on binlerce turist akın ederken, tarihi Kaleiçi'ni gezen turistlerin bir sonraki durağı Kapalıyol oluyor. Mayıs ayının daha ilk günlerinde alışverişte canlılığın başladığını dile getiren mağaza sahipleri bu durumdan oldukça memnun. 

GİYİM ALANINDA ÜRÜNLER OLDUKÇA UYGUN

Kapalıyol'da yer alan giyim mağazalarında her bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Çok sayıda kurumsal giyim firmasının yanında yerli giyim firmaları da Kapalıyol'da hizmet veriyor. Diğer yandan yaz tatili için aranan her şeyin mevcut olduğu Kapalıyol da uygun fiyatlı ürünler dikkat çekiyor. 

KAPALIYOL TATİLCİLERİN GÖZ BEBEĞİ DURUMUNDA

Birçok gezgin, dünyada bir yerin tarihini, sanatsal, kültürel zenginliğini ve doğal güzelliğini keşfetmenin yanı sıra alışveriş için de yollara düşüyor. Ucuz ve kaliteli alışverişte Antalya’nın Kapalıyol gibi birçok noktası bulunuyor. Şehre gelenlerin tatillerinin yanı sıra ihtiyaçları olan ürünleri aldıktan sonra yaşadıkları ülkeye veya şehre dönüyor. 

 

Muhabir: BÜLENT ÖNER