Antalya'nın Aksu ilçesinde yaşanan acı bir kaza, bir ailenin hayatını derinden etkiledi. Suriyeli bir ailenin içinde bulunduğu otomobilin dereye uçması sonucu genç bir kadının cansız bedeni bulundu ve bir bebek hayatını kaybetti. Kayıp olan 9 yaşındaki kızları ise hala aranıyor.

5 KİŞİLİK OTOMOBİL SULARA GÖMÜLDÜ 

Kaza, Aksu İlçesi Gökdere Mahallesi'nde gece saatlerinde meydana geldi. İçerisinde 5 kişinin bulunduğu otomobil, yaklaşık 2 metre yükseklikteki köprüden dereye uçarak suya gömüldü. Araçtan kendi imkanlarıyla çıkan 3 kişi bulunurken, kurtarma ekipleri olay yerine intikal etti. Kazada yaralananlar hastaneye kaldırıldı, ancak 1,5 yaşındaki Omar Hamdi hayatını kaybetti.

Ablanin Cansiz Bedeni̇ne Ulaşildi

25 YAŞINDAKİ KADININ DA CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI 

Derede kaybolan 20'li yaşlardaki bir kadın ve çocuk olduğu belirtilerek dalgıçlar tarafından arama çalışmaları başlatıldı. Sabah saatlerine kadar devam eden arama çalışmalarında kayıp olarak bildirilen 25 yaşındaki İbtisem Berho'nun cansız bedeni bulundu. Ceset, Jandarma ekipleri tarafından olay yeri incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Acı haber, bölgedeki yakınlarını derinden üzdü. Ancak arama çalışmaları hala devam ediyor ve kayıp olan 9 yaşındaki Rihan Berho'nun bulunması için çaba harcanıyor. Kazayla ilgili detaylar ve arama çalışmalarının sonuçları merakla bekleniyor.

Muhabir: ERTUĞRUL GÜN