Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ardından yüzlerce daireye elektrik verilemediğini ifade etti. Anahtarlarını teslim alarak dairelerine gelen yüzlerce ailenin CK Elektriğin alt yapı çalışmalarını tamamlayamadığı için elektriksiz kaldığını anlatan Arı, yaşanan bu sorunun bir an önce çözülmesini istedi. 

MİLLETVEKİLİ CAVİT ARI İSYAN ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, Kepez ilçesi Güneş Mahallesi’nde Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ardından anahtarlarına kavuşan daire sahiplerinin uzun süredir elektriksiz kaldığını anlattı. Arı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Antalya'nın merkezinde CK’nın yatırımları zamanında yapmaması nedeniyle 180 dairede yaşayan vatandaş bu yüzyılda elektriksiz yaşıyor. Başka bir sitede 450 daire. Bölge müdürlüğü bu kadar mı duyarsızsınız?”

Cavit Arı (1)

Mersin Mut Belediyesi borçlarını dev afişle ilan etti Mersin Mut Belediyesi borçlarını dev afişle ilan etti

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANAHTARLARI TESLİM ETTİ AMA

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 5 yıl önce göreve başlamadan önce inşaatı durma noktasına gelen, kira yardımları kesilen Kepez ve Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’ne devam ederek bugüne kadar 3 bin 456 hak sahibine anahtar teslimi yaptı. Başkan Böcek proje kapsamında 570 hak sahibine daha anahtar teslimi yaptı. 

Güneş Mahallesi Binalar

Muhabir: BÜLENT ÖNER