Antalyaspor’a yeni transfer olan iki futbolcu Soner Dikmen ve Kenan Piric, yeni sezondan umutlu olduklarını söyledi. Sezon hazırlıkları sürerken iki futbolcuda takımın hedefleri için ellerinden gelenleri yapacaklarını belirtti. 

‘FUTBOLCULAR YENİ SEZONDAN UMUTLU’ 

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un yeni transferleri orta saha oyuncusu Soner Dikmen ve Bosna Hersekli kaleci Kenan Piric, kulübün hedeflerine ulaşması için takıma katkı sunmak istediklerini belirtti. Antalyaspor Kulübü ile ikişer yıllık sözleşme imzalayan Soner Dikmen ile Kenan Piric, yeni sezon ile ilgili beklentilerini paylaştı. 

Thumb2 Antalyaspor Football Turkish Football Club Antalyaspor Emblem Logo

‘BENİM İÇİN SICAK BİR KARŞILAMA OLDU’

Konyaspor'dan Antalyaspor'a transfer olan Soner Dikmen, "Antalyaspor'un başarısı için gerekli gayreti ve özveriyi takım arkadaşlarımla birlikte gösterip, takımımızı layık olduğu yere getireceğiz. Şehrin güzelliği, tesislerimiz ve takımımızdaki aile ortamı benim için sıcak bir karşılama oldu. Bu camiaya layık olacağım." ifadelerini kullandı.

‘ANTALYASPOR'UN HEDEFLERİNE ULAŞMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM’

Antalyaspor'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren file bekçisi Kenan Piric isa,"Şehir hakkındaki ilk izlenimlerim harika. Olmak istediğim yerdeyim. Doğum günümün de 'Dünya Antalyasporlular Günü' olarak kabul edilen, Antalyaspor için özel anlamı olan 7 Temmuz olması beni ayrıca mutlu etti. Takım arkadaşlarım ile birlikte Antalyaspor'un hedeflerine ulaşması için elimden geleni yapacağım." 


 

Kaynak: AA